+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Backup for Microsoft Azure – Veeam Software представила хмарне рішення для захисту даних для робочих навантажень Microsoft Azure

Veeam Backup for Microsoft Azure - Veeam Software представила хмарне рішення для захисту даних для робочих навантажень Microsoft Azure

Veeam Software представила хмарне рішення для захисту даних для робочих навантажень Microsoft Azure - Veeam Backup for Microsoft Azure. Рішення підтримує хмарну стратегію компанії і надає користувачам Microsoft додаткову масштабованість, захист та покращений контроль хмарних даних.

За інформацією компанії, можливості, закладені в Veeam Backup для Microsoft Azure, забезпечують максимальну простоту використання та розгортання «під ключ» через Microsoft Azure Marketplace, а також відновлення на рівні файлів для знімків та резервних копій Veeam. Вперше в галузі рішення включає інструмент попередньої оцінки вартості використання хмарних ресурсів, що дає замовникам можливість більш строгого управління витратами. Інтеграція з Veeam Backup & Replication дозволяє краще контролювати хмарні дані завдяки захисту та управлінню резервними копіями Azure разом з хмарними, віртуальними та фізичними даними.

Спостерігаючи на листопад 2019 року стрімке зростання популярності Azure серед наших клієнтів, ми раді надати власне рішення для резервного копіювання, розроблене у співпраці з Microsoft спеціально для робочих навантажень Azure.

За словами представників компанії, на листопад 2019 року Veeam активно взаємодіє з компаніями по всьому світу, прагнучи підвищити для них цінність рішень Microsoft. Це прагнення підтверджується і в релізах рішень Veeam для Azure. На листопад 2019 року Veeam продемонструє розширення можливостей Veeam Backup & Replication, завдяки якому замовники зможуть краще захистити віртуальні машини Azure, використовуючи такі вбудовані можливості:

  • Нативний хмарний захист даних, реалізований для робочих навантажень Microsoft Azure, з підтримкою вбудованих знімків та резервних копій Veeam, а також оптимізований для довгострокового зберігання даних у сховищі BLOB-об'єктів Azure.
  • Потужні та надійні технології відновлення для забезпечення кращих у галузі показників RTO, включаючи відновлення на рівні файлів знімків та резервних копій Veeam, а також можливість відновлення в локальний дата-центр або будь-яке інше підтримуване Veeam середовище.
  • Зниження витрат завдяки першому в галузі інструменту попередньої оцінки вартості використання хмарних ресурсів. Моделювання платежів за використання ресурсів до запуску резервного копіювання дозволяє уникнути надмірних витрат.

Інші новини

Найкраща ціна