+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Backup для Microsoft Office 365 v3 – Veeam оновила рішення для резервного копіювання під Microsoft Office 365

Veeam Backup для Microsoft Office 365 v3 - Veeam оновила рішення для резервного копіювання під Microsoft Office 365

Veeam Software оголосила про випуск нового продукту Veeam Backup для Microsoft Office 365 v3, який пропонує організаціям швидкість, покращену безпеку, прозорість та аналітику. Рішення Veeam допомагає компаніям захистити інформацію в Office 365, забезпечуючи безпечне резервне копіювання для Office 365 Exchange Online, SharePoint Online OneDrive for Business та Microsoft Teams, дозволяючи відновлювати окремі елементи даних та шукати eDiscovery в архівах резервних копій Office 365 та гібридних . >

«Багато організацій переходить на платформу Microsoft Office 365, і хоча Microsoft зі свого боку забезпечує управління та безперебійну роботу хмарних служб, питання захисту даних залишаються в зоні власної відповідальності кожній компанії. Інноваційні рішення Veeam дають організаціям можливість розумно керувати критично важливою інформацією та зберігати доступ до неї з метою нормативного управління, відновлення та забезпечення відповідності вимогам, — сказав віце-президент із продуктової стратегії компанії Veeam. — Це відповідає потребам компаній у всьому світі. Veeam Backup для Microsoft Office 365 встановлений більш ніж 55 000 організаціях. Це сім мільйонів користувачів Office 365. Зростання продажів цього рішення в порівнянні з попереднім роком склало 549%, і в даний час це найшвидше зростаючий продукт нашої компанії. Враховуючи потрібність цього рішення, ми очікуємо, що вихід версії 3 допоможе нам просунутися в цьому сегменті».

Швидке поширення Microsoft Office 365 на ринку також дозволило постачальникам послуг запропонувати рішення для резервного копіювання більш ніж 140 мільйонам користувачів Office 365. Це ринок обсягом 2,5 мільярда доларів США. За допомогою Veeam Backup для Microsoft Office 365 v3 постачальники послуг Veeam Cloud & Service Providers (VCSP) допомагають своїм замовникам виконувати безпечне резервне копіювання даних Office 365 Exchange Online, SharePoint Online та OneDrive for Business, а також швидко відновлювати окремі елементи за допомогою гнучких налаштувань. Новий продукт дозволяє постачальникам послуг ефективно автоматизувати та масштабувати свою роботу, збільшуючи доходи від надання послуг резервного копіювання Office 365.

Veeam Backup для Microsoft Office 365 v3 забезпечує контроль над інформацією та захищає організацію від втрати доступу до критично важливих для бізнесу даних. У новій версії ефективне резервне копіювання та надійне відновлення даних Office 365 Exchange, SharePoint та OneDrive стали простіше. Швидкість резервного копіювання для SharePoint Online і OneDrive for Business стала вищою до 30 разів, що значно скорочує час виконання - з годин до хвилин і хвилин до секунд. Покращена безпека резервного копіювання даних Office 365 за допомогою мультифакторної автентифікації. Прозорість та аналітичні можливості покращено завдяки звітам Office 365 про захист даних, які допомагають ідентифікувати незахищені поштові скриньки в процесі керування ліцензіями та зберіганням даних.

Veeam Backup для Microsoft Office 365 v3 пропонується у варіанті річної підписки терміном від одного до п'яти років з можливістю щорічної оплати або повної передоплати. Оптимальний варіант — це трирічна передплата, з передоплатою у розмірі 1,20 дол. на місяць на одного користувача.

Veeam Backup для Microsoft Office 365 Community Edition забезпечує безкоштовний доступ і контроль над даними Office 365. Можливості даної версії ідентичні можливостям платної версії, але є обмеження в 10 користувачів і 1 ТБ даних SharePoint.

Інші новини

Найкраща ціна