+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Backup для Amazon Web Services - Veeam запустила рішення резервного копіювання та відновлення для AWS

Veeam Backup для Amazon Web Services - Veeam запустила рішення резервного копіювання та відновлення для AWS

Veeam Software оголосила про вихід нового економічного та безпечного нативного рішення для Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) — Veeam Backup для Amazon Web Services (AWS). Veeam Backup для AWS - це спеціалізоване рішення для виконання резервного копіювання всередині AWS, що включає в себе всі потужні функції відновлення, пропоновані Veeam. Рішення буде доступне в платної та безкоштовної версії на AWS Marketplace. Рішення інтегроване з флагманським продуктом компанії — Veeam Backup & Replication, що дозволяє користувачам Veeam в рамках єдиної платформи керувати всіма своїми даними, незалежно від того, розміщуються або вони в хмарних, віртуальних чи фізичних середовищах. Veeam виступає в ролі Алмазного спонсора конференції AWS re:Invent 2019 (Лас-Вегас, штат Невада), де вперше продемонструє нове рішення резервного копіювання та відновлення для робочих навантажень AWS — просте, потужне та економічне.

<Р>Ризики втрати даних присутні як у локальних сховищах, так і в хмарах. Як показало недавнє опитування клієнтів Veeam, 53% клієнтів називають основними причинами втрати даних помилку користувача або випадкове видалення. Зрештою, клієнти самі відповідають за захист своєї інформації.

Нове рішення Veeam Backup, розроблене спеціально для AWS, - це простота, гнучкість і надійність, які дозволили Veeam заслужити визнання в галузі. Нещодавно компанія Veeam була названа лідером магічного квадранта Gartner за 2019 рік в області рішень резервного копіювання та відновлення для центрів обробки даних. Veeam також був названий лідером у звіті Forrester Wave. Нове рішення робить захист, керування та відновлення робочих навантажень AWS для клієнтів та постачальників хмарних послуг простіше, ніж будь-коли. Veeam забезпечує гнучкість в частині зберігання і відновлення даних всередині однієї хмари (використовується різними підрозділами компаній і користувачами з різних регіонів), а також в локальному і будь-якому іншому середовищі, підтримуваному Veeam або будь-що VMware V-Sphere, Microsoft .

«Захист даних важливий не тільки для безперебійної роботи бізнесу, але і для забезпечення конкурентних переваг, дотримання нормативних вимог і підтримки репутації бренду. Незважаючи на те, що хмарні обчислення несуть у собі значні переваги для бізнесу, керівники, відповідальні за прийняття рішень у сфері ІТ, повинні вживати безпосередніх заходів для захисту критично важливих даних і безперервності бізнесу в разі збоїв, катастроф або кібератак, - зазначив Veeam з продажу та маркетингу. — Нове нативне рішення Veeam Backup для AWS, доступне на AWS Marketplace і інтегроване з Veeam Backup & Replication, посилює наші лідерські позиції на ринку управління хмарними даними і розширює для користувачів AWS можливості захисту даних. Ми полегшуємо для клієнтів придбання та надання прав на використання рішення завдяки тим API і моделям передплати, які реалізовані для іншого нашого ПЗ».

Можливості, закладені в нову версію Veeam Backup для AWS, забезпечують максимальну простоту використання та розгортання «під ключ» через AWS Marketplace, а також такий необхідний функціонал, як відновлення на рівні файлів для знімків і резервних копій Veeam. Cloud Backup Cost Estimator - це перший в галузі вбудований інструмент попередньої оцінки вартості використання хмарних ресурсів. За допомогою клієнти отримують можливість більш ефективного контролю витрат і економії. Моделювання платежів за використання ресурсів до запуску резервного копіювання дозволяє уникнути надмірних витрат.

За рахунок інтеграції з Veeam Backup & Replication клієнти Veeam захищають і керують резервними копіями AWS разом з даними в хмарних, віртуальних і фізичних середовищах і таким чином краще контролюють свої хмарні дані. У числі додаткових переваг рішення:

  • нативне рішення резервного копіювання та відновлення для AWS — визнане на ринку рішення для локального резервного копіювання тепер дозволяє захищати робочі навантаження AWS. Створено для хмарних робочих навантажень з підтримкою вбудованих знімків та резервних копій Veeam. Оптимізовано для тривалого зберігання даних у Amazon Simple Storage Service (Amazon S3);
  • гібридна мобільність — гнучка робота без необхідності безперервної синхронізації з хмарою; відновлення та міграція будь-яких локальних робочих навантажень проводяться безпосередньо в AWS; забезпечується відновлення файлів і даних з AWS в локальне або будь-яке інше середовище, підтримувану Veeam, наприклад VMware V-Sphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV;
  • зниження управлінських витрат — рішення дозволяє клієнтам управляти даними, створювати резервні копії та відновлювати всі робочі навантаження всередині єдиного інтерфейсу;
  • переносні ліцензії для хмарних середовищ — забезпечується можливість переміщення робочих навантажень між хмарними середовищами в рамках універсальної ліцензії Veeam (VUL, Veeam Universal license), яка прив'язана безпосередньо до робочих навантажень.

Розміщення Veeam Backup для AWS в загальному доступі на AWS Market заплановано на грудень 2019 року. Клієнти можуть почати використовувати її, завантаживши безкоштовну обмежену версію для 10 примірників даних. Загальна схема ліцензування заснована на оплаті за використання. Вартість ліцензії починається з 40 доларів на рік за один екземпляр даних і включає в себе підтримку в режимі 24/7/365.

Інші новини