+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam ONE представляє вдосконалену систему планування ресурсів для VMware VSphere

На додаток до функцій аналізу тенденцій зміни віртуального середовища та оптимізації ресурсів, рішення Veeam ONE тепер надає можливості планування закупівель апаратного забезпечення та нарощування обчислювальних потужностей, а також дозволяє моделювати складні ситуації. Завдяки цим можливостям та масштабованій архітектурі рішення Veeam ONE стає ідеальним вибором для підприємств, оскільки дозволяє здійснювати як збір даних, так і їх комплексний аналіз незалежно від кількості хостів та віртуальних машин у середовищі. представлені нижче, розширюють можливості в галузі планування ресурсів:

  • Рекомендації щодо планування та закупівлі апаратного забезпечення
    На відміну від інших рішень щодо планування ресурсів, що виявляють галузі можливих проблем та прогнозуючих, коли будуть перевищені порогові значення потужності, рішення Veeam ONE не обмежується одним лише аналізом, але також надає рекомендації щодо придбання хостів та пристроїв зберігання даних, щоб уникнути ситуацій нестачі потужностей.
  • Удосконалений аналіз потенційних ризиків
    Крім моделювання з використанням параметрів наявних серед хостів і віртуальних машин, адміністратори тепер можуть створювати сценарії із заданими вручну параметрами нових типів хостів і віртуальних машин. Це дозволяє оцінити шляхи розвитку, що виходять за рамки простого відтворення існуючої ситуації.
  • Виявлення надмірно виділених ресурсів зберігання
    кожній із віртуальних машин. Звіт дозволяє безпечно використовувати технологію "тонкого резервування" ("thin provisioning"), яка підвищує ефективність наявних ресурсів систем зберігання даних та запобігає неповному використанню потужностей.

Розширені функції планування ресурсів доступні для всіх версій рішення Veeam ONE. Ці функції включені до пакету звітів Capacity Planning для Veeam Reporter – одного з компонентів Veeam ONE. Пакет надається безкоштовно всім користувачам Veeam ONE та Veeam Reporter. Подробиці на сайті http://www.veeam.com/ru/one-vmware- management.html
 

Інші новини