+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Cloud Connect™ дозволить провайдерам послуг розміщувати на своїх майданчиках резервні дані понад 100 000 користувачів Veeam

Компанія Veeam® Software, постачальник інноваційних рішень для доступності даних у Сучасних ЦОД (Availability for the Modern Data Center™), анонсує рішення Veeam Cloud Connect. Рішення буде доступне у складі Veeam Availability Suite v8 і надійде у продаж у третьому кварталі 2014 року. Нові функціональні можливості дозволять провайдерам послуг використовувати переваги екосистеми Veeam, яка налічує понад 100 000 користувачів. Користувачі Veeam отримають інтегрований, безпечний та ефективний засіб для переміщення резервних копій у репозиторії, розташовані на майданчиках провайдерів, без попередніх капітальних вкладень в інфраструктуру резервних майданчиків.

Нові можливості для провайдерів послуг< /p>

Як існуючі, так і нові провайдери хмарних послуг компанії Veeam, які беруть участь у програмі Veeam Cloud Provider, можуть ефективно використовувати рішення Veeam Cloud Connect для розширення своєї клієнтської бази та отримання регулярного прибутку. Для установки потрібно лише один сервер, а сам процес займає менше 10 хвилин. Провайдери отримують повний спектр можливостей керування інфраструктурою віддаленого майданчика, необхідних для надання послуг зберігання резервних копій користувачів Veeam. Крім того, процес ціноутворення адаптується до конкретних вимог провайдерів послуг. Замість попередньої безстрокової ліцензії, компанія Veeam пропонує провайдерам місячну ліцензію з урахуванням кількості віртуальних машин. Нарешті, програмний пакет Veeam Availability Suite v8 включає можливості інтеграції з веб-порталом, де користувачі Veeam зможуть знайти та зв'язатися із найближчими провайдерами послуг. А це означає, що в результаті нові клієнти самі зможуть шукати постачальників послуг.

Можливості, які отримують провайдери послуг:

 • Хмарний шлюз: віртуалізує весь трафік між користувачем та провайдером послуг та спрямовує його через єдиний порт, забезпечуючи для клієнтів зручний спосіб з'єднання з хмарними ресурсами через міжмережні пристрої захисту. необхідність підтримки віртуальної приватної мережі (VPN) і тим самим виключає супутні складності, витрати та адміністративні завдання. управління та звітності.
 • Керування ресурсами: виділення ресурсів зберігання для кожного користувача, вбудовані функції звітності та сповіщень для відстеження ресурсів зберігання та терміну дії договору про послуги зберігання, а також автоматичні сповіщення про необхідність продовження терміну зберігання.
 • Масштабована архітектура: можливість масштабування інфраструктури Veeam Cloud Connect за рахунок використання кількох хмарних шлюзів, автоматичний розподіл навантаження і висока відмовостійкість. і всі переваги вбудованої акселерації (WAN). Connect дозволяє користувачам Veeam переміщувати резервні копії у віддалене сховище з використанням надійного та безпечного з'єднання протоколу SSL, без будь-яких додаткових ліцензій. Цей простий спосіб захисту даних усуває необхідність купувати та обслуговувати апаратне забезпечення у віддаленому ЦОД, а також вирішувати завдання, пов'язані з міграцією даних та питаннями безпеки, характерні для резервного копіювання у публічній хмарі. Натомість ІТ-відділ може знайти надійного провайдера послуг для розміщення своїх резервних копій і платити тільки за простір, що використовується.

  Додаткові можливості, які отримують користувачі Veeam:

  • Повний візуальний доступ та контроль: доступ до даних та їх відновлення безпосередньо з консолі резервного копіювання Veeam. Відстеження витрати вільного місця у хмарному репозиторії та сповіщення про необхідність продовження договору про послуги зберігання.
  • Сучасна архітектура коштів резервного копіювання: ефективне використання технології Veeam щодо забезпечення доступності Сучасних ЦОД, включаючи створення резервних копій із вбудованою акселлерацією (WAN), постійне інкрементне резервування, політика зберігання даних GFS (grandfather-father-son), дотримання «правила 3-2 -1» – все в одному рішенні.
  • Шифрування даних: можливість шифрування даних, як на етапі передачі, так і для зберігання у хмарі.

  Рішення Veeam Cloud Connect буде доступне у складі комплекту Veeam Availability Suite v8 у третьому кварталі 2014 року. Демонстрація Veeam Availability Suite v 8 відбудеться на заході VeeamON: The World's Premier Data Center Availability Event, який проходитиме з 6 по 9 жовтня 2014 року в готелі Космополітан, Лас-Вегас, штат Невада, США.

Інші новини

Найкраща ціна