+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Backup & Replication V7 – Veeam Software виводить технологію передового захисту даних на новий рівень

Завдяки вбудованій акселерації WAN швидкість резервного копіювання на віддалений майданчик у 50 разів швидше

Модуль акселерації WAN, розроблений Veeam і оптимізований спеціально для резервного копіювання Veeam, дозволяє копіювати дані на віддалений майданчик до 50 разів швидше, ніж традиційні системи копіювання файлів. Це позбавляє замовників необхідності купувати та розгортати універсальні пристрої для прискорення роботи WAN-мереж або збільшувати пропускну роботу мережі для перенесення резервних копій на віддалений майданчик.

 

Модуль резервного копіювання за допомогою апаратних знімків — значне покращення показників RTO та RPO
Друге нововведення — модуль резервного копіювання з апаратних знімків, розроблений спільно з компанією HP. Модуль для систем HP StoreVirtual VSA, HP StoreVirtual (LeftHand, P4000) та HP StoreServ (3PAR) дозволяє суттєво покращити показники RPO, а також значно знизити навантаження на віртуальну інфраструктуру. Завдяки цьому ІТ-адміністратори можуть робити резервні копії з будь-якою частотою протягом дня, навіть для віртуальних машин з великими обсягами введення-виведення.

 

Сім функцій, що змінили ринок, та понад 50 інших нових удосконалень
Veeam Backup & Replication v7 включає сім функцій, що змінили ринок, і ще 50 нових удосконалень, багато з яких компанія анонсувала нещодавно. Серед них: Veeam Explorer for SharePoint, підтримка vCloud Director, покращене відновлення одним клацанням миші  і підтримка резервного копіювання на магнітну стрічку (докладніше про нові можливості див.:  http://go.veeam.com/.)

 

Цілком нова редакція Enterprise Plus та її просування
Veeam пропонує замовникам різні опції – відповідно до їхніх потреб у галузі захисту даних та фінансових можливостей . На додаток до редакцій Free, Standard та Enterprise продукту Veeam Backup & Replication Veeam представить нову редакцію – Enterprise Plus, яка містить дві найважливіші інноваційні можливості продукту – вбудовані модулі акселерації WAN та резервного копіювання з апаратних знімків.

 

Крім того, Veeam пропонує безкоштовне оновлення клієнтам, які використовують редакцію Enterprise, і тим, хто придбав або оновив продукт версії Enterprise до 1 липня 2013 р. Ці клієнти можуть безкоштовно оновити свої продукти до версії EnterprisePlus до 1 листопада 2013 року включно.

 

Доступність
Veeam Backup & Replication v7 стане доступним у 3 кварталі 2013 року.

Інші новини

Найкраща ціна