+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Veeam Backup & Replication v7 вже у продажу!

У компанії Veeam® впевнені, що вимоги, що висуваються сьогодні до ІТ, значно змінилися і що властива традиційним рішенням резервного копіювання проблема “3C” – слабка функціональність, складність та висока вартість – більш неприпустима для жодної організації.

Основні можливості Veeam Backup & Replication v7:

Вбудована акселерація WANnew. Резервне копіювання на віддалені майданчики в 50 разів швидше Подолайте труднощі резервного копіювання на віддалені майданчики за допомогою завдань автоматичного перенесення резервних копій та можливостей вбудованої акселерації WAN.

Резервне копіювання за допомогою апаратних знімків new. Суттєве покращення показів RPO Виконуйте резервне копіювання та реплікацію в будь-який час і так часто, як потрібно, — кілька разів на день або кожні 15 хвилин навіть під час роботи користувачів. В результаті Ви отримаєте практично безперервний захист даних (near-CDP), який не впливає на виробниче середовище і не заважає роботі

Віртуальна лабораторія для реплік. Зниження ризиків та ефективне використання реплік SureReplica забезпечує автоматичну верифікацію точок відновлення для кожної репліки, а віртуальна лабораторія для реплік надає можливості якнайшвидшого відновлення об'єктів додатків (U-AIR) без використання агентів, а також дозволяє використовувати ізольоване захищене середовище (On- Demand Sandbox) для тестування, навчання та діагностики відновлених віртуальних машин.

Відновлення одним клацанням миші. Відновлення віртуальних машин та файлів гостьових ОС в режимі самообслуговування Оцініть швидке та просте відновлення віртуальних машин - завдяки новим можливостям адміністратори зможуть безпечно делегувати відновлення файлів та віртуальних машин їхнім власникам.

Резервне копіювання на магнітну стрічку. Повна інтеграція для простого відновлення. Резервне копіювання на магнітну стрічку – тепер Veeam® пропонує підтримку зберігання резервних копій не лише на диску та у хмарних сховищах, а також на магнітній стрічці. Резервні копії можна записувати на автономні стрічкові пристрої, стрічкові бібліотеки та віртуальні стрічкові бібліотеки (VTL). А оскільки нова можливість повністю інтегрована у Veeam Backup & Replication™, вона відстежує розташування віртуальних машин та точок відновлення на стрічках, що значно спрощує відновлення.

Віртуальна лабораторія для Hyper-V. Тепер Veeam пропонує можливості універсального відновлення об'єктів додатків (U-AIR), верифікації резервних копій (SureBackup) та створення тестового середовища за запитом та для Hyper-V. Віртуальна лабораторія разом з технологією vPower забезпечує можливості відновлення окремих об'єктів будь-яких віртуалізованих програм без використання агентів, автоматичної верифікації відновлення всіх резервних копій та створення ізольованого середовища для тестування, навчання та пошуку та усунення несправностей.

vSphere Web Client. Veeam представляє новий модуль, що підключається для веб-клієнта vSphere: Моніторинг резервного копіювання та інфраструктури резервного копіювання безпосередньо з vSphere, виявлення незахищених віртуальних машин і спрощення планування ресурсів.

vCloud Director. Veeam анонсує нові можливості резервного копіювання та відновлення для vCloud Director Рішення Veeam використовує API vCD в інтерфейсі Veeam Backup & Replication, резервного копіювання метаданих та атрибутів, відновлення віртуальних машин та програм безпосередньо в vCloud Director та підтримки відновлення віртуальних машин, розгорнутих за допомогою технології швидкого копіювання/ініціалізації.

Інші новини

Найкраща ціна