+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

У Windows 10 (1903) Microsoft змінила стандартне налаштування для USB-накопичувачів та інших знімних носіїв

У Windows 10 (1903) Microsoft змінила стандартне налаштування для USB-накопичувачів та інших знімних носіїв

З моменту появи USB-накопичувачів користувачів попереджали, що їх потрібно «безпечно витягти», використовуючи коректне відключення у Windows, а не просто витягнути, але тепер це змінюється. У Windows 10 1809 компанія Microsoft змінила стандартні налаштування для USB-накопичувачів та інших знімних носіїв. Тепер їх можна просто висмикувати з роз'єму, не відключаючи заздалегідь.

При цьому режим «Швидке видалення» увімкнено за замовчуванням. При цьому є й інший варіант – режим параметра «Підвищення продуктивності», який можна вмикати та вимикати для кожного пристрою окремо. Він, як відомо з назви, дозволяє прискорити роботу флешки чи накопичувача, проте передбачає неможливість швидкого відключення. При цьому активується примусово.

Ось як це можна зробити:

  • Підключіть пристрій до комп'ютера.
  • Клацніть правою кнопкою миші «Пуск» та виберіть «Провідник».
  • У провіднику вкажіть літеру або мітку, пов'язану з пристроєм (наприклад, USB-накопичувач).
  • Клацніть правою кнопкою миші «Пуск» і виберіть «Керування дисками».
  • У нижній частині вікна «Керування дисками» клацніть правою кнопкою миші ярлик пристрою та виберіть пункт «Властивості».
  • Виберіть «Політики», а потім виберіть політику, яку ви хочете використовувати.

Microsoft пропонує, щоб при виборі опції «Підвищена продуктивність» ви також вибрали «Увімкнути кешування запису на пристрої». Компанія також зазначає, що для відключення такого накопичувача знову доведеться використовувати функцію «Безпечне видалення пристрою». Якщо спробувати відключити накопичувач, не дотримуючись вказівок щодо безпечного видалення, є ризик втрати даних.

Інші новини