+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

У новій версії Microsoft Egde на основі Chromium з'явилася підтримка PWA

У новій версії Microsoft Egde на основі Chromium з'явилася підтримка PWA

Microsoft випустила Canary-складання браузера Egde на основі Chromium. І одним із нововведень стала підтримка PWA – прогресивних веб-додатків. Інакше кажучи, використовуючи нову версію браузера, тепер можна клацнути правою кнопкою по ярлику PWA і безпосередньо перейти до різних функцій програми.

Ця можливість у браузері поки що носить експериментальний характер, тому її потрібно активувати вручну. Для цього потрібно перейти на сторінку прапорів edge://flags, знайти там функцію Jump list та активувати її.

Після її включення потрібно перезапустити браузер та відкрити будь-яку програму у форматі PWA, наприклад, клієнт Twitter. Потім можна натиснути правою кнопкою на її іконці в Панелі завдань та побачити останні дії з програмою.

Ця функція може бути корисною для тих користувачів, які регулярно залучають PWA. На даний момент вона доступна для Edge Canary. Коли її варто чекати на каналі Dev, поки залишається неясним.

У оновленні Microsoft Edge Canary з'явилася нова функція, яка дозволяє закріплювати веб-сайти на панелі завдань. Ця можливість раніше була реалізована в традиційному Microsoft Edge на базі двигуна EdgeHTML. Тепер її додали і до Chromium-складання. Ця можливість з'явилася у Microsoft Edge Canary 77.0.197.0.

Для закріплення сайту на панелі завдань необхідно зайти в меню (кнопка з трьома точками), після чого вибрати More tools > Pin to taskbar. Важливо відзначити, що на стартовій сторінці це не буде працювати, потрібно відкрити сайт. Після цього з'явиться вікно, де можна написати назву вибраного сайту або змінити існуюче. А після натискання кнопки Pin на панелі завдань з'явиться відповідна значок.

Функціонально це буде схоже на будь-які закріплені на панелі завдань іконки. Їх також можна переміщати, від'єднувати від панелі завдань, відкривати розташування файлу та виконувати подібні дії.

Поки що така можливість доступна лише в межах каналу Canary. Для користувачів Microsoft Edge Dev ця функція недоступна на даний момент, хоча не виключено, що в майбутньому її додадуть сюди, а також канал бета-версій. Останню збірку Microsoft Edge Canary можна завантажити з офіційного сайту.

Інші новини