+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

У деяких програмах для Windows 10 з Microsoft Store виявлено шахрайську рекламу, метою якої є зараження комп'ютерів користувачів шкідливим ПЗ

У деяких програмах для Windows 10 з Microsoft Store виявлено шахрайську рекламу, метою якої є зараження комп'ютерів користувачів шкідливим ПЗ

У програмах для Windows 10 з Microsoft Store виявлено шахрайську рекламу, метою якої є зараження комп'ютерів користувачів шкідливим ПЗ. Більшість реклами є підроблені повідомлення про загрози. У повідомленні повідомляється, що система була заражена вірусом, і пропонується просканувати комп'ютер за допомогою рішення безпеки, яке насправді є шкідливою програмою.

Для більшої переконливості деякі рекламні повідомлення відкривають сайти, які зовні дуже схожі на справжні сторінки техпідтримки Microsoft. З метою налякати жертву і змусити її якнайшвидше «просканувати» комп'ютер, на сайті повідомляється, ніби вона має всього кілька хвилин на вжиття заходів, інакше системі буде завдано непоправної шкоди. Крім того, жертву запевняють, що її версія Windows є застарілою і пошкодженою, і щоб уникнути видалення файлів, їй слід наслідувати зазначені інструкції. Виконавши всі рекомендації, користувач заражає свій комп'ютер шкідливим ПЗ.

Шахрайська реклама поширюється через рекламну мережу Microsoft і сама по собі не є шкідливим програмним забезпеченням. З її допомогою зловмисники заманюють користувачів на підроблені сайти та хитрістю змушують встановити шкідливу програму. У більшості випадків для запобігання зараженню досить просто закрити рекламне повідомлення.

Інші новини