+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

У комплект поставки сервера аутентифікації JaCarta Authentication Server (JAS) додано функцію аутентифікації – JAS OTP Logon (JOL)

У комплект поставки сервера аутентифікації JaCarta Authentication Server (JAS) додано функцію аутентифікації – JAS OTP Logon (JOL)

У комплект поставки сервера аутентифікації (JAS) додано функцію аутентифікації – JAS OTP Logon (JOL). Вона розширює стандартний набір постачальників облікових даних (Credential Provider) Windows, за допомогою яких користувач може відкрити сеанс роботи з Windows (відображаються як поля введення аутентифікаційних даних на екрані входу), а також аутентифікуватися в стандартних сервісах і програмах Windows -додатках IIS, для підключення до віддаленого комп'ютера засобами термінального сервісу Windows і т.п.

Дана функція забезпечує посилену двофакторну аутентифікацію (тобто без використання смарт-карток або інших криптографічних засобів аутентифікації), де в якості другого фактора на додаток до основного паролю додається OTP-пароль, що генерується за допомогою стандартних OTP-токенів. Допускається також варіант використання популярних програмних генераторів OTP, таких як Яндекс.Ключ і Google Authenticator.

Аутентифікація для входу в Windows за допомогою JOL виконується як у доменному середовищі (на базі Microsoft Active Directory), так і на позадоменних робочих станціях. Це дозволяє впроваджувати в організаціях двофакторну аутентифікацію без розгортання PKI-інфраструктури. Продукт містить вбудовані засоби для забезпечення централізованої установки та налаштування через групові політики Windows.

Інші новини