+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

До блокчейну переведено реєстрацію всіх договорів оренди житла

У блокчейн переведено реєстрацію всіх договорів оренди житла

Стало відомо про переведення реєстрації всіх договорів оренди житла на Мальті в блокчейн-систему. Вона гарантує збереження інформації у незмінному вигляді та забезпечує лише авторизований доступ до неї.

Відповідну заяву прем'єр-міністр країни Джозеф Мускат (Joseph Muscat) зробив в інтерв'ю радіостанції Radio One. За його словами, реформування законодавства в галузі оренди нерухомості було схвалено кабінетом міністрів після тривалих обговорень.

Нововведення забезпечує безпеку операцій для тих, хто здає квартиру чи будинок, а також тих, хто їх знімає. Ініціатива запобігає фальсифікації записів та забезпечує доступ до даних лише уповноваженим особам. Крім того, розподілений реєстр виключає можливість укладання контрактів для місць, які не оформлені належним чином, розповів Мускат.

Тепер ми показуватимемо людям додаткові переваги цієї технології, застосовуючи її до того, що вони будуть використовувати у своєму повсякденному житті. Це показує, як цифрова трансформація впливає на їхнє життя

Мальта стала першою у світі державою, яка впровадила регулювання для галузі блокчейну і криптовалют. Сприятливе законодавче середовище сприяло переїзду в країну однієї з найбільших світових криптобірж — Binance. Також на острів перебиралися біржі, що зіткнулися з проблемами у своїх країнах, такі як польська BitPay або індійська Zebpay.

Джозеф Мускат заявив, що всі держпослуги мають бути переведені на блокчейн, щоби ще більше мінімізувати паперовий документообіг. За оцінками прем'єр-міністра, технологія здатна скоротити споживання паперу на 77%

Інші новини

Найкраща ціна