+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

У версії 6.6 The Bat! з'явилася підтримка технології "Windows Touch" на комп'ютерах та ноутбуках із сенсорним екраном

Нова версія "The Bat!" оптимізована настільки, що тепер більші обсяги даних обробляються програмою набагато швидше. Навіть багатогодинне використання програми та відправлення "важких" листів вже не впливають на швидкість роботи комп'ютера. Також оптимізовано резервне копіювання пошти, яке відбувається набагато швидше і менше навантажує процесор комп'ютера.

Контекстне меню списку листів скоротилося вдвічі, і на перший план вийшли функції, що часто використовуються. Можливостей перегляду листів, у свою чергу, побільшало: зокрема, тепер користувачі програми можуть групувати листи на електронну адресу. Листи з однією електронною адресою, але різними іменами відправника тепер збираються в один ланцюжок, що в рази спрощує пошук потрібних листів.

"The Bat!" v6.6 підтримує більше версій RRS – 0.91, 0.92, 1.0. Це означає, що у користувачів з'явилося більше вибору серед стрічок новин.

У користувачів "The Bat!" з'явилася можливість підключити зовнішній модуль перевірки орфографії ОРФО 2014. Платна система ОРФО вкаже на друкарську помилку та запропонує правильний варіант слова, у разі додавання до словника запропонує варіанти його відмінювання або відмінювання, самостійно визначивши, до якої частини мови воно може належати.

< Листи з країн Східної Азії, що містять китайські, японські або корейські символи, відображаються коректно, навіть якщо програма відправника сформувала їх з порушенням стандарту ISO-2022.

Стабільна робота - це результат виправлених помилок. Шифрування даних зовнішніми модулями PGP 5, 6, 7, 8, 9 та 10 тепер працює коректно. Імпортовані до адресної книги групи відображаються в програмі миттєво; виправлено й інші дрібні помилки.

Інші новини