+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

В ABBYY FineReader 9.0 додано підтримку східних мов

Компанія ABBYY Україна оголошує про вихід оновленої системи оптичного розпізнавання тексту ABBYY FineReader 9.0 з підтримкою найпоширеніших східних мов: івриту, китайської, японської та тайської. Визнана в усьому світі система оптичного розпізнавання тепер підтримує 184 мови – європейські, азіатські, африканські та близькосхідні. Включення до ABBYY FineReader 9.0 додаткових мов дозволить розширити користувальницьку аудиторію системи на 2 мільярди людей.

Поява підтримки цих мов – важливий технологічний етап у розвитку ABBYY FineReader 9.0, для реалізації якого розробникам довелося вирішити низку складних завдань. У документах тайською мовою слова пишуться разом, без пробілів, а літери та діакритичні знаки можуть розташовуватися в рядку на чотирьох різних рівнях. В івриті використовується "зворотний" напрямок листи (праворуч ліворуч). Однак у випадках, коли у тексті трапляються слова іноземними мовами чи числа, вони пишуться зліва направо. Китайська мова має два варіанти написання – спрощене та традиційне, а самі ієрогліфи мають кілька варіантів написання. У китайській та японській мовах можлива як горизонтальна, так і вертикальна спрямованість тексту.

"ABBYY FineReader 9.0 розпізнає 10 тисяч ієрогліфів, при цьому в роботі над базою ми використовували кілька мільйонів варіацій ієрогліфів. Завдяки тому, що ми вдосконалюємо власні технології розпізнавання, а не ліцензуємо сторонні розробки, це дозволяє нам досягати високої якості. розпізнавання навіть у роботі з такими складними мовами, як іврит, китайська, тайська та японська, оновлений ABBYY FineReader 9.0 – це результат колосальної, майже десятирічної роботи великого колективу. Це проект, в якому, крім наших фахівців, були задіяні і носії відповідних мов", – коментує Сергій Попов, директор департаменту продуктів для розпізнавання тексту компанії ABBYY.

Під час порівняльних тестів нова версія ABBYY FineReader 9.0 продемонструвала більш високу якість розпізнавання порівняно з аналогічними системами інших виробників. Так, якість розпізнавання китайської мови у ABBYY FineReader 9.0 перевищує показники аналогів у середньому на 35-40%, а івриту – на 60%.

Версія продукту з підтримкою нових мов доступна в Україні. Її можна придбати в Інтернет-магазині компанії "Ай Ті Про" ТОВ. Зареєстровані користувачі ABBYY FineReader 9.0 зможуть безкоштовно встановити оновлення системи шляхом завантаження із сайту www.ABBYY.ua або отримати оновлення диска поштою.

Інші новини