+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вразливості під загальною назвою MailSploit дозволяють розсилати шкідливі електронні листи, оминаючи механізми захисту від спуфінгу.

Уразливості під загальною назвою MailSploit дозволяють розсилати шкідливі електронні листи в обхід механізмів захисту від спуфінгу.

Дослідник безпеки Сабрі Хаддуш (Sabri Haddouche) виявив серію вразливостей, що отримали загальну назву MailSploit, які дозволяють розсилати шкідливі електронні листи в обхід механізмів захисту від спуфінгу. Вразливості торкаються 33 популярних поштових клієнтів, у тому числі Apple Mail (macOS, iOS та watchOS), Mozilla Thunderbird, кілька поштових клієнтів від Microsoft, Yahoo Mail, ProtonMail та ін.

Незважаючи на реалізацію у більшості поштових клієнтів механізмів захисту від спуфінгу, таких як DKIM та DMARC, MailSploit дозволяє обійти цей захист шляхом експлуатації механізму аналізу поля відправника, використовуваного поштовими клієнтами та web-інтерфейсами.

Для демонстрації атаки дослідник створив корисне навантаження, закодувавши символи, що не відображаються, в заголовку електронної пошти, успішно відправивши підроблений лист нібито з офіційної адреси президента Сполучених Штатів Америки.

"Використовуючи комбінації символів керування, таких як нові рядки або нульові байти, можна домогтися приховання або видалення частини домену вихідного листа", - пояснив експерт.

Окрім спуфінгу, дослідник також виявив, що деякі з поштових клієнтів, включаючи Hushmail, Open Mailbox, Spark та Airmail уразливі до XSS-атак.

Хаддуш повідомив розробників усіх 33 поштових клієнтів, 8 із них уже виправили дані проблеми у своїх продуктах, а ще 12 перебувають у процесі роботи над патчами.

DomainKeys Identified Mail (DKIM) — метод аутентифікації, розроблений для виявлення підроблених повідомлень, що надсилаються електронною поштою.

Domain-based Message Authentication, Reporting and Conformance (DMARC) – технічна специфікація, призначена для зниження кількості спамових та фішингових електронних листів, що базується на ідентифікації поштових доменів відправника на підставі правил та ознак, заданих на поштовому сервері одержувача.

Інші новини

Найкраща ціна