+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

UserGate UTM – новий продукт від Entensys для захисту мережевої інфраструктури від інтернет-загроз

В основі роботи UserGate UTM лежить інноваційна платформа, створена розробниками Entensys для операторів зв'язку і здатна працювати в проектах з десятками тисяч користувачів на ширині каналу до 10 Гб/c. UserGate UTM об'єднує в собі міжмережевий екран, систему виявлення вторгнень, захист від шкідливих програм і вірусів, систему контент-фільтрації, фільтрацію спаму та інші функції в єдиному рішенні, зручному для встановлення та адміністрування.

різні функції, більш затребувані великими організаціями, до них відносяться: контроль доступу, заснований на ідентифікації користувача (AD, Kerberos, LDAP, Radius, Captive Portal і т.д.); балансування навантаження; керування смугою пропускання; запобігання сучасним загрозам; аналіз SSL; розпізнавання додатків; та інші. Нове рішення підтримує так звану концепцію BYOD (Bring Your) Own Device), дозволяючи застосовувати спеціальні політики до особистих пристроїв користувачів, таких як смартфони та планшети. Також за допомогою продукту можлива організація інтернет-доступу гостьових користувачів.

UserGate UTM орієнтований на захист мереж середніх і великих підприємств, включаючи і ті промислові об'єкти, де найбільше потрібна безперебійна робота і висока продуктивність. >

Нова розробка Entensys дозволяє будувати на базі розподіленої кластерної системи високошвидкісні масштабовані вузли, що забезпечують захист від інтернет-загроз, а також контролювати трафік у тому числі з розбором протоколів і додатків. UserGate UTM поставляється у вигляді віртуального образу, що підтримує віртуальні платформи VMware, Hyper-V, Virtual Box та інші, або у формі програмно-апаратного комплексу. Моделі UserGate UTM Appliance C, D, E та F адаптовані для різних користувацьких сегментів, від настільної модифікації для малого бізнесу до високопродуктивного серверного рішення для компаній з десятками тисяч користувачів.

Інші новини