+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro повідомила в офіційному блозі, що колишній співробітник Trend Micro викрав персональні дані близько 70 тис. клієнтів компанії

Trend Micro повідомила в офіційному блозі, що колишній співробітник Trend Micro викрав персональні дані близько 70 тис. клієнтів компанії

Колишній співробітник Trend Micro викрав персональні дані близько 70 тис. клієнтів компанії. Викрадена інформація використовувалася для шахрайських атак. Про це Trend Micro повідомила в офіційному блозі.

Про інцидент стало відомо в серпні 2019 року, коли клієнти почали скаржитися в компанію на дзвінки від людей, які вдаються до співробітників Trend Micro. Запідозривши цільову атаку, компанія розпочала розслідування і незабаром виявила співробітника, який «отримав доступ до даних із явним злочинним наміром». Викрадена база даних включала імена, адреси електронної пошти, номери заявок до служби підтримки та номери телефонів клієнтів. Передбачається, що інформацію було продано стороннім особам, проте кому саме, поки що невідомо. Trend Micro також не розкрила, у чому саме полягала шахрайська схема.

Компанія не виявила ознак розкрадання фінансової інформації, даних про платежі за кредитами, а також персональних даних ділових партнерів або клієнтів Trend Micro в урядовому секторі.

Trend Micro відключила обліковий запис співробітника, звільнила його та повідомила правоохоронні органи.

Інші новини