+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro опублікувала підсумки опитування, присвяченого проблемі дефіциту кваліфікованих ІБ-кадрів

Trend Micro опублікувала підсумки опитування, присвяченого проблемі дефіциту кваліфікованих ІБ-кадрів

Trend Micro Incorporated, що спеціалізується в галузі рішень з кібербезпеки, опублікувала підсумки опитування, присвяченого проблемі дефіциту кваліфікованих ІБ-кадрів, в якому взяли участь ІТ-фахівці світових компаній. 69% опитаних вважають, що використання штучного інтелекту (ІІ) допоможе знизити вплив нестачі професіоналів на якість забезпечення безпеки.

Крім того, 63% опитаних заявили, що планують використовувати ІІ-технології, щоб автоматизувати процеси підтримки та забезпечення безпеки. Водночас ІІ не зможе закрити абсолютно всі «прогалини». Наприклад, для таких завдань як аналіз результатів та управління загальною стратегією безпеки, необхідні кваліфіковані фахівці з кібербезпеки.

Серед іншого, респонденти зазначили, що нестача кадрів змушує їх розширювати програми навчання та використовувати аутсорсні послуги для виявлення та запобігання загрозам.

Чим складнішими стають загрози інформаційної безпеки, тим вище піднімається планка вимог для тих, хто покликаний захищати своє підприємство. Більш просунуті інструменти захисту часто лише посилюють проблему кадрового голоду, виявляючи нестачу у штаті співробітників, які мають необхідні ефективного використання сучасних систем безпеки навичками. Цей виклик вимагає кардинально переглянути підхід до створення засобів захисту та забезпечити механізми ІІ, які дозволяють спростити роботу підрозділу.

У 2018 році зростання кіберзагроз відчули на собі 64% організацій. Організації мають спільну проблему: відділи з ІТ-безпеки не повністю укомплектовані та займаються широким колом питань. А згідно з дослідженням Gartner, брак кваліфікованих фахівців з безпеки став постійною проблемою.

Очікується, що попит на співробітників з кібербезпеки буде дуже швидко зростати і до 2020 року ринок зіткнеться з 1,5 млн відкритих вакансій.

З урахуванням цього, щоб допомогти бізнесу вирішити описані проблеми, Trend Micro враховує як технологічні потреби, так і питання нестачі фахівців з необхідними навичками та пропонує такі рішення для виявлення та реагування в кінцевих точках (EDR), які спрощують виявлення проблем та визначення пріоритетності загроз, що оптимізують витрати часу та сил внутрішніх команд. І такі рішення мають все більший попит.

Інші новини