+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro та Luxoft оголосили про співпрацю, в рамках якої анонсували спільний продукт – рішення для захисту автомобілів від кібератак.

Trend Micro та Luxoft оголосили про співпрацю, в рамках якої анонсували спільний продукт Luxoft IDPS — рішення для захисту автомобілів від кібератак

Luxoft і Trend Micro оголосили про співпрацю, в рамках якої анонсували спільний продукт — рішення для захисту автомобілів від кібератак. Йдеться про систему виявлення та запобігання вторгненням (IPDS). Її основні можливості такі:

  • Безпека V2X-комунікацій від віддалених або локальних атак;
  • Захист хмарних та мобільних сервісів, у тому числі бездротових оновлень та систем управління ресурсами;
  • Організація безпечної роботи автомобільних компонентів, таких як електронні блоки керування, датчики, приводи тощо;
  • Надання стійкого рівня кібербезпеки за допомогою постійних досліджень загроз та механізмів проактивного управління.

Як зазначається в прес-релізі, автомобільна галузь стрімко розвивається: за прогнозами аналітиків Gartner, до 2025 року на дорогах перебуватиме понад 1,1 млрд легкових та комерційних транспортних засобів з функціями підключення до зовнішніх мереж. Концепція підключених автомобілів (Connected Car) та мобільні пристрої не тільки відкривають нові можливості для виробників, але й створюють нові кіберзагрози. Саме на боротьбу з ними розраховано спільне програмне забезпечення Trend Micro та Luxoft.

Підключені пристрої незалежно від їх типів повинні бути захищені від самого початку, а це рішення дозволить автовиробникам вбудовувати необхідні засоби для запобігання кіберзагрозам. Поєднавши можливості та досвід Luxoft в автомобільній області з передовою експертизою Trend Micro у сфері кібербезпеки, ми зможемо вирішити нові завдання, пов'язані з цифровізацією автомобільних систем, - заявив виконавчий віце-президент з безпеки інтернету речей у Trend Micro

Інші новини