+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Trend Micro Apex One (раніше OfficeScan) отримав функції передиктивного машинного навчання в режимі онлайн

Trend Micro Apex One (раніше OfficeScan) отримав функції передиктивного машинного навчання в режимі онлайн

Trend Micro Apex One — ключовий компонент універсального пакету Smart Protection Complete, який служить для забезпечення безпеки поштових, інтернет-шлюзів та кінцевих пристроїв. Він забезпечує шифрування даних кінцевих пристроїв, запобігає витоку даних і має безліч інших корисних можливостей. Ергономіка рішення дозволяє зробити складний технічний продукт виключно простим у застосуванні завдяки централізованій системі моніторингу, управління та звітності.

Trend Micro Incorporated у квітні 2019 року оновила Apex One — автоматизоване універсальне рішення, що забезпечує безпеку кінцевих пристроїв.

Розслідування загроз забезпечується завдяки виявленню індикаторів компрометації та індикаторів атак. Крім того, сервіс реагування на кіберзагрози дає можливість використовувати цей механізм компаніям, які зазнають нестачі фахівців у галузі інформаційної безпеки.

Зміни торкнулися функції предиктивного машинного навчання в режимі онлайн, яка тепер дозволяє зберігати ML-дані не тільки в хмарі, а й на локальній машині. Ця можливість дозволить ефективніше захищати пристрої за відсутності підключення до інтернету.

Крім того, вдосконалено механізм інтегрованих віртуальних латок, призначених для блокування експлойтів. Модуль контролю додатків став складовою продукту. Такий підхід дозволить керувати ІТ-інфраструктурою в рамках єдиної системи корпоративних політик, що значно підвищує ефективність застосування рішення.

Оновлене рішення Apex One забезпечує безпеку фізичних та віртуальних машин, серверів та комп'ютерів під управлінням ОС Windows, робочих станцій Mac OS, а також POS-терміналів та банкоматів.

Інші новини

Найкраща ціна