+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Трансформація Kaspersky Endpoint Security Cloud

Трансформація Kaspersky Endpoint Security Cloud

Кількість кіберзагроз, що загрожують вашій організації, зростає щодня. «Лабораторія Касперського» повідомляє про 938 атак, що відбиваються щохвилини. Складність та різноманітність атак також постійно збільшуються, плюс зловмисники користуються тим, що в невеликих організаціях часто немає штатних фахівців з безпеки, які могли б протистояти такому об'єму загроз.

Для захисту від усіх видів кіберзагроз, націлених на корпоративну мережу, «Лабораторія Касперського» рекомендує використовувати оновлене рішення для малого та середнього бізнесу – Kaspersky Endpoint Security Cloud. «Лабораторія Касперського» розділила його на два рівні, щоб ви могли вибрати варіант, що відповідає вашим потребам у захисті та фінансовому можливостям.

Рівень Kaspersky Endpoint Security Cloud передбачає:
  • Надійний захист кінцевих пристроїв від поштових, файлових та веб-загроз; захист від мережевих атак; захист від шифрувальників та експлойтів
  • Відсутність модулів Веб-Контроль та Контроль пристроїв, щоб вам не довелося платити за надлишковий для вас функціонал
  • Захист 2 мобільних пристроїв безкоштовно для кожної ліцензії!
Рівень Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus включає всі функції попереднього рівня рішення плюс додаткові:
  • Функції управління: управління шифруванням та встановленням виправлень
  • Функції контролю: наявність модулів Веб-Контроль та Контроль пристроїв
  • Захист 2 мобільних пристроїв безкоштовно для кожної ліцензії
Керування через веб-браузер
Що може бути простіше? Все, що потрібно для керування безпекою в будь-який час та в будь-яких обставинах, доступне через веб-інтерфейс.

Захист більшої кількості пристроїв
З Kaspersky Endpoint Security Cloud ви отримуєте безкоштовний захист двох мобільних пристроїв для кожного користувача, що особливо актуально в наш час, коли багато співробітників працюють віддалено.

Економія фінансових коштів
Вам не доведеться витрачати кошти на покупку сервера адміністрування, всі налаштування та керування походять з веб-консолі.

«Лабораторія Касперського» вважає, що невеликим компаніям потрібні прості та надійні засоби для боротьби з кіберзагрозами та можливість самостійно контролювати свій периметр безпеки. Адже ніхто не знає ваш бізнес краще за вас.

Інші новини