+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Traffic Inspector 3.0 зі знижкою 50%

У рамках акції з 18 по 28 червня 2013 року Ви можете придбати пізніше продовження Traffic Inspector на 1 рік за ціною стандартного. Знижка становитиме 50%.

Доступ до оновлень та розширеної техпідтримки Traffic Inspector - це
  • Постійне надання нових версій Traffic Inspector (включаючи Traffic Inspector 3.0).
  • Розширена технічна підтримка (допомога в налаштуванні програми, діагностика та вирішення проблем за допомогою віддаленого підключення, детальне вивчення питання клієнта з можливістю консультації розробників).
  • Доступ до нових дистрибутивів сертифікованої ФСТЕК версії (для власників ліцензії FSTEC).

У бета-версії Traffic Inspector 3.0 реалізовані такі можливості:


  • Значним змінам зазнав інтерфейс рішення. Були враховані побажання користувачів – у новій структурі консольного дерева елементи розташовані більш логічно та зручно. Цілком перероблено зміст сторінок для основних вузлів консольного дерева (Об'єкти, Облік трафіку, Користувачі та групи, Правила, Сервіси, Налаштування). Тепер вони відображають вичерпну інформацію про налаштування програми та посилання для здійснення основних завдань адміністрування. Істотно перероблено дизайн клієнтського агента.

  • Дані про дії користувачів у мережі Інтернет будуть доступні в оновленій системі звітів, розробленій з урахуванням можливостей ASP.NET 4.0. Звіти будуються на основі наявної інформації про відвідування веб-ресурсів. Адміністратор може переглянути інформацію, що його цікавить у будь-якому зручному вигляді.

  • До програми буде додано журнал дій адміністраторів. Дана система дозволяє відстежувати зміни налаштувань програми, внесені адміністраторами.

  • У Traffic Inspector 3.0 додано новий функціонал, що дозволяє відстежувати запити користувачів у пошукових системах. Очікується підтримка наступних пошукових систем: Bing, Google, Mail.ru, Rambler, Yahoo, Yandex. Журнал пошукових запитів можна переглянути, якщо зайти на відповідну вкладку в Моніторі Роботи. Відображувана інформація включає: використана пошукова система, дата запиту, текст запиту, ідентифікаційні дані користувача, який здійснив запит. Завдяки новому журналу пошукових запитів ви зможете краще зрозуміти, як Ваші користувачі використовують Інтернет, і які ресурси привертають їхню увагу насамперед.
  • У програмі реалізовано підтримку фільтру u32 для аналізу трафіку. Використання фільтра u32 дозволяє витягувати довільний блок даних із мережевого пакета, здійснювати певні маніпуляції над цим блоком (накладання бітової маски), порівнювати результат із заданим значенням. Якщо значення збігаються, Traffic Inspector може застосовувати до пакета задану дію. Аналіз трафіку за допомогою фільтра u32 – один із варіантів технології глибокої інспекції пакетів. В подальшому на базі фільтра u32 планується реалізувати функцію блокування трафіку Skype та торентів.

    • Програма буде 64-бітною. Це дозволяє програмі адресувати понад 2 гігабайти оперативної пам'яті для одного процесу. Підтримка 64-біт може виявитися особливо затребуваною у високонавантажених системах, що активно використовують проксі-сервер програми Traffic Inspector. безкоштовно всім користувачам з активним доступом до оновлень та розширеній техпідтримці.

 

Інші новини