+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Traffic Inspector 3.0 - рішення, що забезпечує організацію та контроль доступу в Інтернет, облік та економію трафіку та робочого часу, контроль політики безпеки компанії, детальну статистику, управління завантаженням каналів анонсовано 9.01.13

Доробки та зміни в Traffic Inspector 3.0:

  • Нова версія програми буде 64-бітною. Це дозволяє програмі адресувати понад 2 гігабайти оперативної пам'яті для одного процесу. Підтримка 64-біт може виявитися особливо затребуваною у високонавантажених системах, що активно використовують проксі-сервер програми Traffic Inspector. Було враховано побажання користувачів програми – у новій структурі консольного дерева елементи розташовані більш логічно та зручно. Цілком перероблено зміст сторінок для основних вузлів консольного дерева (Об'єкти, Облік трафіку, Користувачі та групи, Правила, Сервіси, Налаштування). Тепер вони відображають вичерпну інформацію про налаштування програми та посилання для здійснення основних завдань адміністрування. Суттєво перероблено дизайн клієнтського агента.
  • Дані про дії користувачів в Інтернеті будуть доступні в оновленій системі звітів, розробленій з урахуванням можливостей ASP.NET 4.0. Звіти будуються на основі наявної інформації про відвідування веб-ресурсів. Адміністратор може переглянути інформацію, що його цікавить у будь-якому зручному вигляді.
  • До програми буде додано журнал дій адміністраторів. Дана система дозволяє відстежувати зміни налаштувань програми, які вносять адміністратори.

Інші новини

Найкраща ціна