+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Лише чистий трафік: "Лабораторія Касперського" отримала патент на технологію оптимізації перевірки мережевих даних

Комплексні захисні рішення здатні виявити та припинити кіберзагрози ще до їх проникнення на комп'ютер. Для цього використовуються системи виявлення вторгнень, що аналізують дані, що проходять через корпоративну або домашню мережу. Проте зі зростанням обсягу мережного трафіку для аналізу даних потрібно дедалі більше ресурсів, що у результаті призводить до затримок у роботі мережі. У випадку з корпоративними користувачами, це може негативно вплинути на бізнес-процеси компанії. , що мережева загроза залишиться непоміченою у потоці даних.

Запатентована «Лабораторією Касперського» технологія дозволяє скоротити час перевірки даних без зниження якості захисту. Такий результат досягається за рахунок вибіркової інспекції даних у потоці мережі. Правила виборчої перевірки формуються за допомогою бази даних, яка зберігає статистику раніше виявлених загроз.

Для коректної роботи технології необхідно, щоб хоча б один елемент захисної системи аналізував весь мережевий трафік на наявність загроз. Завдяки цьому база даних поповнюється новою інформацією, яка дає змогу оптимізувати роботу інших вузлів мережі, зайнятих моніторингом трафіку. Як джерело інформації можуть також виступати спеціальні ресурси-приманки, запущені для привернення уваги зловмисників (звані honeypots). Такі ресурси дозволяють зібрати інформацію про дії кіберзлочинців та інструменти, які вони використовують.

Елементи захисної системи не обов'язково повинні розміщуватися в одній локальній мережі. Обслуговуванням бази даних та засобів для збору інформації про загрози може займатися постачальником захисного рішення. У цьому випадку його клієнти зможуть отримувати оперативну інформацію про нові мережеві загрози з онлайн-сервісу вендора без розгортання власних «пасток». ринку, оснащених модулем виявлення мережевих вторгнень. Серед них є Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв, Kaspersky CRYSTAL, а також Kaspersky Small Office Security і Kaspersky Security для бізнесу. захисних рішень. Наразі компанія має понад 190 патентів, отриманих у США, Росії, Євросоюзі та Китаї. Ще більше 240 патентних заявок знаходяться на стадії розгляду.

Інші новини