+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Threat Experts on Demand - Microsoft запустила консалтинговий сервіс, який дозволяє компаніям отримувати допомогу у разі виникнення кіберінцидентів

Threat Experts on Demand - Microsoft запустила консалтинговий сервіс, який дозволяє компаніям отримувати допомогу при виникненні різноманітних кіберінцидентів

Microsoft запустила консалтинговий сервіс Threat Experts on Demand, який дозволяє компаніям отримувати допомогу при виникненні різноманітних кіберінцидентів.

Клієнтів консультують фахівці центру моніторингу та реагування на інциденти (Security Operations Centers, SOC), які працюють у Microsoft. Спілкування з ними здійснюється через портал Windows Defender Security Center.

Як пояснили в Microsoft, консультанти допомагають компаніям «розуміти атаки, дають технічні рекомендації щодо подальших дій, ризиків та захисту».

Максимальний термін обробки кожного звернення становить два дні. Протягом цього часу експерти Microsoft можуть запитати у тих, хто звернувся додаткову інформацію, зразки файлів тощо.

Microsoft не розкрила місцезнаходження фахівців, проте відомо, що Threat Experts on Demand надає можливість зв'язатися з більш ніж 3500 професіоналами по всьому світу.

Організації, які бажають користуватися послугою Threat Experts on Demand, мають бути підписані на преміальний тариф Microsoft 365 E5, який надає розширений доступ ІБ-сервісу Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP).

Microsoft пропонує 90-денний безкоштовний пробний період користування Threat Experts on Demand через Microsoft Defender Security Center.

У рамках рішення Microsoft Threat Experts також доступна ще одна нова функція - повідомлення про цільові атаки. Вона призначена для своєчасного оповіщення компаній про критичні загрози для їхніх мереж. Це повідомлення включає інформацію про термінах, масштабах порушення та методах вторгнення.

Сервіс Threat Experts запущено в комерційну експлуатацію наприкінці квітня 2019 року, але послуга Threat Experts on Demand, призначена для надання екстреної допомоги при кібератаках, вийшла зі стадії тестування до кінця жовтня

Інші новини