+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ThinQ отримала функцію розпізнавання голосу, яка забезпечить максимальну зручність для користувачів та можливість підключення до пристроїв LG

ThinQ отримала функцію розпізнавання голосу, яка забезпечить максимальну зручність для користувачів та можливість підключення до пристроїв LG

LG Electronics (LG) представила функцію розпізнавання голосу в своєму мобільному додатку ThinQ (раніше SmartThinQ), яка забезпечить максимальну зручність для користувачів і можливість підключення до пристроїв LG ThinQ з будь-якої точки світу в будь-який час. Перший мобільний додаток для «розумного» управління побутовою технікою з підтримкою англійської мови використовує технологію розпізнавання голосу Google Assistant і управляє всіма пристроями LG, підключеними до Wi-Fi, такими як пральні машини, сушарки, холодильники, духовки, посудомийні машини, пилососи очищувачі повітря та багато інших.

За інформацією компанії, за допомогою голосових команд у ThinQ користувачі зможуть з неймовірною легкістю керувати своїми пристроями, а також відстежувати їх роботу. Для максимальної зручності розумного будинку додаток надає оновлення статусу всіх підключених пристроїв LG в реальному часі за допомогою лише однієї команди. Користувачі можуть голосом попросити програму ThinQ перевірити час прання на пральній машині, що залишився, прямо з офісу або відрегулювати температуру кондиціонера по дорозі додому, не відриваючись від екрану телефону.

Програма ThinQ містить корисну інформацію про можливості та функції пристрою, а також попереджає користувача про проблеми технічного характеру та пошук несправностей. Можна поставити додатку запитання: "Як працює автоматичний режим очисника повітря?" або Що означає жовтий індикатор на холодильнику? і отримати відповідь прямо у додатку. ThinQ може не тільки відповісти на більшість питань, пов'язаних з використанням пристрою, але й подати звіти про нещодавні дії, а також давати корисні рекомендації з побутових питань.

Удосконалений додаток ThinQ з'явиться в Кореї у серпні 2019, потім у Північній Америці у четвертому кварталі 2019 року, а на основних ринках Європи воно стане доступним у 2020 році.

Інші новини