+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

The Bat! 4.1: у новий рік – з новою версією!

Напередодні Нового Року RITLabs повідомив про вихід нової версії програми The Bat! за номером 4.1. У The Bat! 4.1 на користувачів чекають нові корисні можливості, а також покращення функцій, які вже стали звичними.

Головним функціональним нововведенням The Bat! 4.1 стали HTML-шаблони. У новій версії процес створення HTML-повідомлень суттєво спрощений завдяки тому, що шаблони можуть містити не тільки текст, а й атрибути форматування, картинки, фонові підкладки, таблиці та будь-які інші елементи HTML-листів. Багатьом користувачам за обов'язком служби необхідно використовувати у кожному повідомленні корпоративний стиль із використанням символіки компанії. З новою функцією це найпростіше. HTML-шаблон вставляє графічні елементи (заголовок, підпис) – і користувачеві залишається лише ввести текст у потрібному місці. Інший приклад використання цієї функції - пересилання бухгалтерської інформації. У шаблоні вводиться необхідна "шапка" документа, таблиця для введення даних, підпис - і перед користувачем постає зручна форма для презентації даних. Сама таблиця з даними може бути імпортована у зручному вигляді із зовнішнього додатку. Ось лише деякі з можливих областей застосування HTML-шаблонів.

Продовжимо тему шаблонів. Починаючи з версії 4.0 The Bat! став використовувати кодування Unicode у повідомленнях. У версії 4.1 Unicode з'явився і шаблони, які можуть містити будь-які символи і поєднувати всі алфавіти відразу. Користувачі можуть, наприклад, створювати шаблони англійською з використанням російських літер, і навпаки.

Покращення також торкнулися файлової системи The Bat!. У новій версії немає обмежень на розмір кожної з папок з повідомленнями The Bat!. Верхній поріг для обсягу повідомлень у папці визначається лише можливостями файлової системи жорсткого диска. Для FAT-дисків максимальний обсяг однієї папки становить 2Гб, власники ж NTFS-дисків вільні від будь-яких обмежень на розмір папок повідомлень. Безпека завжди була сильною стороною The Bat!, і нова версія не стала винятком. У ній реалізовано нову можливість у механізмі роботи S/MIME. Користувач може створювати чотири типи сертифікатів: тільки для підпису, тільки для шифрування, для підпису та шифрування та для підпису сертифіката. Останній тип використовується для створення власного центру й ієрархічної структури сертифікатів. Крім того, користувачі можуть вказати, яким буде новий сертифікат - самопідписаним (ця опція не стосується сертифікатів, призначених лише для шифрування) або підписаним за допомогою сертифіката центру, що засвідчує, створеного раніше.

У The Bat! 4.1 процес резервного копіювання та відновлення даних став більш надійним, швидким та зручним. Це стало можливим завдяки зміні формату файлу резервної копії. Новий формат значно підвищує надійність резервного копіювання. Крім того, новий алгоритм роботи з файлами в кілька разів прискорив процес копіювання та відновлення поштової інформації. . На завершення, резервну копію можна зашифрувати надійним алгоритмом RC2 та захистити паролем. При цьому користувачеві потрібно пам'ятати, що якщо пароль буде забуто, відновити інформацію із зашифрованого файлу резервної копії буде неможливо. Також звертаємо увагу, що старі версії програми не зможуть відновити дані із резервних копій нового формату.

Перейдемо до більш складних абревіатур. Нова версія The Bat! може з'єднуватися з поштовими серверами, а також виконувати всі інші TCP/IP з'єднання (LDAP, HTTP тощо) через проксі-сервер, що працює за протоколом SOCKS. Це корисно у випадках, коли The Bat! працює в мережах, де доступ до Інтернету здійснюється через проміжний комп'ютер, що виконує роль проксі-сервера. Підтримуються версії 4 та 5 протоколу SOCKS, версія 5 дозволяє працювати з IPv6.

Незалежно від того, чи настроєний The Bat! 4.1 для роботи через SOCKS, за допомогою проксі-сервера, що працює за протоколом HTTP, можна проводити завантаження зовнішніх картинок у листи, встановлення міток часу при формуванні електронно-цифрового підпису (докладніше про цю функцію - нижче), перевірку наявності нової версії, а також інші HTTP-з'єднання. Підтримуються механізми автентифікації Basic, Digest та NTLM, причому останні два механізми дозволяють уникнути передачі пароля у відкритому вигляді.

У The Bat! 4.1 також реалізовано можливість встановлення міток часу в момент формування електронно-цифрового підпису повідомлення. Мітка часу дозволяє стверджувати, що цей документ було підписано до вказаного моменту часу і не було змінено. Сервіс міток часу, по суті, є електронним нотаріусом. Для накладання міток часу застосовується обмін даними у форматі RFC-3161 або MS із довіреним сервером часу за протоколом HTTP.

Крім того, нова версія програми може використовувати адресну книгу Windows для зберігання сертифікатів під час роботи з TLS, тому під час роботи з S/МГМЕ в режимі Crypto API користувачеві не доведеться тримати сертифікати одразу у двох місцях: в адресній книзі The Bat! і в сховищі Windows.

Власники ліцензії The Bat! v.4.0, так само як і користувачі The Bat! v.3, які придбали програму після 20 листопада 2007 року, можуть використовувати придбаний ключ без додаткової оплати та оновлення. Всім зареєстрованим користувачам TheBat! попередніх версій надається знижка 30% на придбання ключа The Bat! 4.1. При цьому раніше придбані ключі не анулюються і можуть використовуватись одночасно в рамках ліцензійної угоди.

Придбати TheBat! v.4.1

Інші новини