+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

The Bat! 4.0 – новий рівень

Компанія RITLabs повідомляє, що найновіша версія програми The Bat! буде представлена ​​широкій аудиторії користувачів 7 лютого. Нова «кажан» почне свій політ одночасно з початком року Миші за східним календарем.

The Bat! – загальновизнана система обробки електронних повідомлень, яка чудово поєднує у собі всі якості, необхідні досвідченому користувачеві. Інтуїтивний інтерфейс дозволяє користувачам The Bat! розпочати роботу відразу після установки. Ефективний механізм фільтрації та сортування допомагає обробляти величезні потоки вхідної пошти, з якими не справляються інші програми. Системні адміністратори оцінять можливість установки в пакетному режимі, яка дозволяє особисто контролювати процес інсталяції The Bat!. Всі ці функції, поряд з інструментами автоматичної, що повністю налаштовуються обробки, що позбавляють користувачів від рутинної роботи. Крім того, The Bat! повністю сумісний з Windows Vista та ідеально взаємодіє з різними механізмами цієї операційної системи.

7 лютого система роботи з електронними повідомленнями The Bat! переходить на новий рівень. Це пов'язано не стільки з магією нової цифри – реліз відкриває четверту версію програми, – скільки з тією кількістю та, головне, якістю нововведень, які чекають на користувачів у The Bat! 4.0 та наступних релізах четвертої версії.

Безпека завжди була візитною карткою RITLabs. Цьому кредо розробники не змінили і в The Bat! 4.0, вбудувавши у програму URL менеджер для фонового вилучення зображень у форматі HTML. Його поява обумовлена ​​дедалі частішим проникненням шкідливих кодів у комп'ютери користувачів через повідомлення HTML, що містять графіку. Новий менеджер дозволяє блокувати підозрілі і пропускати безпечні зображення, роблячи витяг не залежно від папки або адресата повідомлення, а виходячи з небезпеки хоста або URL повідомлення, що надійшло.

Масштабні зміни торкнулися вкладок перегляду папок The Bat! 4.0. Тепер на озброєння користувачів надійшли набори Вибраних папок та адрес, що дозволяють групувати папки за різними критеріями, незалежно від приналежності до поштових скриньок. Користувачі з багаторівневими базами повідомлень оцінять функцію швидкого переходу до відповідного повідомлення. Наприклад, можна помістити в Обране різні робочі проекти, папки, що часто переглядаються, найважливіші непрочитані повідомлення і т.д. Можна створити кілька Вибраних вкладок, кожна з яких міститиме папки, призначені користувачем (у тому числі віртуальні), та Історію адрес.

За словами «Історія адрес» приховується ще одна новація The Bat! 4.0, що дає користувачам можливість відстежувати повідомлення кожному з своїх кореспондентів. Майстер налаштувань Історії адрес автоматично збере інформацію за адресатами; згодом користувачі зможуть налаштувати ведення історії адрес для тих чи інших адресатів, видалити з цього списку непотрібні позиції, розділити адресні історії на підгрупи для зручності роботи. Історія адрес ведеться у вкладці "Адреса" на панелі перегляду папок у головному вікні, також її можна поєднати з використанням Вибраних папок, згаданих раніше.

У The Bat! 4.0 перед очима користувачів постане покращений інтерфейс. Сучасний дизайн головних вікон сподобається з першого погляду. Заголовки та вільні простори вікон виконані на приємному градієнтному фоні, прибрані непотрібні межі навколо графічних компонентів, що заважали сприйняттю. Розділ облікових записів рядка стану забезпечений власним спливаючим меню, що настроюється, а сам рядок стану оснащений опцією показу/приховання журналу облікових записів.

Користувачі The Bat! 4.0 гідно оцінять значно покращений текстовий редактор MicroEd. Тепер до списку його можливостей входить підтримка кодування Unicode (в одному повідомленні можуть міститися латинські, кириличні та інші символи), а також здатність використовувати всі системні шрифти. Робота з редактором стала зручнішою, пошук тексту за повідомленням оснащений новими можливостями.

Розробники значно покращили вбудований модуль перегляду зображень. Тепер за його допомогою користувачі можуть переглядати усі зображення, вкладені в лист, перемикатимуться між цими зображеннями. Модуль підтримує поворот, алгоритми зміни розміру та масштабу, повноекранний режим.

Серед інших нововведень згадки заслуговують:

  • запровадження змінної %EMAIL%, що полегшує технічну підтримку програми;
  • «розумні» кнопки безпеки в повідомленнях PGP та S/MIME;
  • капіталізація імені адресата за новим алгоритмом обробки макросу %TOFName;
  • підтримка формату TNEF, власного формату програм Outlook;
  • робота із зображеннями JPEG із колірними схемами CMYK та YCCK;
  • п'ятиразово прискорене сортування повідомлень, менше завантаження пам'яті комп'ютера.

    До зустрічі на новому рівні!

Інші новини