+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Text Control оголосила про випуск релізу TX Text Control 32.0

Text Control оголосила про випуск релізу TX Text Control 32.0

Text Control оголосила про випуск TX Text Control 32.0 Новий випуск включає ряд нових, затребуваних ключових функцій, виправлень помилок і поліпшень. Ми рекомендуємо вам протестувати цю нову версію та оновити свої програми на основі TX Text Control.

TX Text Control 32.0

SVG Page Export

Використовуйте версію 32.0 для експорту окремих сторінок або всього документа у вигляді масштабованої векторної графіки.
Векторна графіка, що масштабується, — це формат векторних зображень на основі XML і відкритий стандарт, розроблений Консорціумом Всесвітньої павутини для визначення двовимірної графіки.
 
Символи містяться або в даних контурної кривої, які складаються з кубічних сплайнів Безье, або у вигляді тексту, включаючи інформацію про шрифт.

Footnotes

Вставляйте документи виноски, сумісні з MS Word.
Виноски – це функція обробки тексту, яка дозволяє користувачам вставляти додаткову інформацію внизу сторінок. Не перериваючи основного тексту, у цих примітках наводяться додаткові подробиці чи цитати.
 
Юридичне програмне забезпечення, одна з наших основних галузей, де використовується TX Text Control, є ще однією областю, де виноски популярні. Юридичні виноски особливо корисні пояснення складних термінів чи юридичних цитат. Стрічковий інтерфейс надає всі необхідні кнопки для вставки, видалення та керування виносками. Крім того, можна налаштувати стартовий номер та формат.

SVG Rendering Mode

Для підвищення продуктивності документ можна візуалізувати як векторні дані за допомогою SVG в онлайн-редакторі документів.
Цей новий режим значно підвищує продуктивність в особливих обставинах, наприклад, при низькій пропускній здатності або великому часі пінгу. За промовчанням у редакторі реалізовано автоматичний режим. Цей режим намагається вгадати правильний режим рендерингу на основі пропускної здатності та інших атрибутів.

Faster Initialization

Ініціалізація редактора документів виконується швидше за рахунок використання кількох асинхронних каналів для завантаження ресурсів та стрічкової панелі.
Версія 32.0 використовує два підключення WebSocket для одночасного завантаження ресурсів та вмісту стрічки. Після завантаження основного документа користувачі можуть вводити текст та використовувати першу вкладку стрічки.

Editable [Normal] Stylesheet

Таблиці стилів у TX Text Control — це потужний інструмент підтримки одноманітності та забезпечення професійного зовнішнього вигляду документів.
Версія 32.0 дозволяє керувати стилем [Нормальний]. Це дозволяє змінити кореневий стиль документа, який поширюється на всі успадковані стилі.
 
Застосування глобальної зміни до кореневого стилю автоматично оновлює успадковані стилі. Наприклад, якщо користувач змінює ім'я шрифту [Звичайний], всі успадковані стилі заголовків або інших елементів у всьому документі оновлюються.

Initialization with pure JavaScript and Blazor

Редактор документів можна ініціалізувати за допомогою чистого JavaScript. Це робить його придатним для використання у React, Blazor та інших середовищах.
Раніше вам був потрібний клієнтський пакет, такий як пакети Angular, Node.js, Web Forms або ASP.NET Core MVC NuGet. Можливість створення екземпляра з використанням чистого JavaScript також дозволяє використовувати текстовий елемент керування TX Blazor.
 
ASP.NET
TX Text Control .NET Server for ASP.NET 32.0

Windows Forms
TX Text Control .NET для Windows Forms 32.0

WPF
TX Text Control .NET for WPF 32.0

ActiveX
TX Text Control ActiveX 32.0

Інші новини

Найкраща ціна