+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Text Filtering для GateWall DNS Filter - це нове слово в області фільтрації для інтернет-провайдерів.

Сучасні вимоги законодавства щодо фільтрації інтернет-ресурсів, які висуваються до провайдерів, не можуть бути задоволені виключно використанням технології перевірки DNS-запитів. Динамічне оновлення баз сайтів сприяє забезпеченню високого рівня фільтрації, але не зводить ймовірність пропуску небажаного сайту до абсолютного нуля. Все це обумовлює прагнення розробників зробити крок вперед в області контент-фільтрів, здатних витримувати величезне навантаження. . Робота цього модуля базується на використанні сервера ICAP (Internet Content Adaptation Control).

Рішення надає детальну статистику щодо активності користувачів у мережі Інтернет. Робота з обліковими записами користувачів, категоріями, словником та правилами фільтрації здійснюється у веб-консолі адміністратора.

З появою нового модуля GateWall DNS Filter придбав також достатні для впровадження у високонавантажені мережі інтернет-провайдерів показники відмовостійкості та можливості масштабування. Інтеграція продукту в особистий кабінет оператора здійснюється за допомогою спеціально розробленого API.

GateWall DNS Filter 2.1 із Text Filtering працює на базі OS Linux. Для інтеграції продукту необхідно використовувати проксі-сервер, який підтримує роботу ICAP.

Інші новини