+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

TensorFlow Enterprise - Google випустила корпоративну версію ІІ-платформи TensorFlow

TensorFlow Enterprise - Google випустила корпоративну версію ІІ-платформи TensorFlow

Google випустила корпоративну версію ІІ-платформи TensorFlow, яка призначена для реалізації машинного та глибокого навчання, а також інших статистичних та прогностичних завдань у промислових масштабах.

TensorFlow спрощує процес збору даних, навчання ІІ-моделей, виконання прогнозів та уточнення майбутніх результатів. Найчастіше платформа застосовується для навчання алгоритмів розпізнавання зображень та рекурентних нейронних мереж, а також для обробки природної мови.

TensorFlow Enterprise призначена для задоволення «вищих вимог та очікувань» компаній, яким потрібно розширити свої проекти машинного навчання, розповів на конференції O’Reilly TensorFlow World у Санта-Кларі директор з розвитку продуктів Google Cloud AI Platform.

З його слів, клієнти, які впровадили TensorFlow Enterprise, зможуть скористатися перевагами корпоративної підтримки, включаючи довгострокову підтримку старих версій платформи. Незважаючи на те, що TensorFlow регулярно оновлюється, не всі користувачі можуть відразу перейти на новіші версії, зазначає видання SiliconANGLE.

Для певних версій TensorFlow ми надаватимемо оновлення безпеки та виправлення помилок на строк до трьох років, — пише Вайлі у своєму блозі. — Ці версії будуть підтримуватись у Google Cloud, а всі патчі та виправлення помилок будуть доступні переважно репозиторії коду TensorFlow

За словами Уайлі, розширена підтримка корпоративного рівня також включає додаткові послуги (white-glove service), які надаються фахівцями Google Cloud розробникам у компаніях, що користуються TensorFlow Enterprise.

Ще однією перевагою TensorFlow Enterprise у Google називають можливість безперешкодного масштабування

Інші новини