+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

TeamViewer інтегрований з системою відстеження помилок та управління проектами JIRA

Завдяки такій інтеграції в системі JIRA стали доступні функції спільної роботи, включаючи можливості віддаленої взаємодії, перегляду онлайн-статусу користувачів, а також комунікації за допомогою чатів, відеодзвінків, сеансів віддаленого керування та презентацій. Тісна інтеграція спрощує процес вирішення помилок та підвищує зручність спільної роботи

Щоб скористатися всіма можливостями TeamViewer, користувачам JIRA достатньо встановити відповідний плагін. Даний плагін додає в систему JIRA: чати, відеодзвінки, можливість віддаленого керування та презентації - чат, дзвінок або демонстрацію екрану можна почати прямо з інтерфейсу помилки JIRA і негайно розпочати її обговорення з колегами; можливість обговорення та вирішення проблем у чаті - користувач завжди може заглянути в історію обговорення помилок, щоб знайти потрібну інформацію, або створити окремі групові чати для постійних обговорень.

За інформацією TeamViewer, Atlassian JIRA загалом є системою на основі веб-технології, призначеною для відстеження помилок та управління проектами. Дана система дозволяє реєструвати та організовувати помилки, розподіляти завдання та стежити за їх виконанням.

 

Інші новини

Найкраща ціна