+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

TeamCity Cloud — сервіс безперервної інтеграції та розгортання JetBrains

TeamCity Cloud — Служба безперервної інтеграції та розгортання JetBrains

JetBrains запустили TeamCity Cloud , хмарну версію TeamCity, яку JetBrains розробляв майже два роки. TeamCity Cloud — це служба безперервної інтеграції та розгортання, якою керує JetBrains, розроблена для команд, які не хочуть підтримувати та масштабувати власну інфраструктуру. TeamCity Cloud пройшла 14-місячний бета-тест і тепер офіційно готова до використання в реальному виробничому середовищі. Станьте першими користувачами офіційної версії TeamCity Cloud!

Цей реліз став можливим не тільки в результаті роботи багатьох команд JetBrains, але і завдяки користувачам бета-версії продукту (близько 5 000 чоловік), які залишили свої відгуки і допомогли JetBrains виправити кілька сотень багів .

Що включає в себе TeamCity Cloud?

TeamCity Cloud базується на оригінальній версії TeamCity і більшості її функціоналу:

  • Інтеграція з популярними інструментами розробки.  TeamCity Cloud забезпечує інтеграцію та бездоганну підтримку найрізноманітніших систем VCS, баг-трекерів, IDE та хмарних провайдерів. Вам не потрібно самостійно оновлювати інструменти, які ви використовуєте, і встановлювати виправлення безпеки — JetBrains зробить це за вас.

Повний список програмного забезпечення, встановленого на будівельних агентах, можна знайти в документації  TeamCity Cloud.

  • Глибоке розуміння тестування.  Як і оригінальна локальна версія, TeamCity Cloud зберігає та аналізує історію тестів, вказує на нестабільні тести, візуалізує статистику та дозволяє відстежувати, як якість вашого коду змінюється з часом. Це значно спрощує аналіз падінь. Це також допоможе вам зробити процес розробки більш ефективним.
  • Простота в налаштуванні.  TeamCity Cloud дозволяє налаштувати конвеєри CI/CD за допомогою повнофункціонального веб-інтерфейсу або програмно за допомогою Kotlin. Kotlin дозволить створювати конвеєри будь-якої складності і масштабу з використанням компактного коду, який буде простий в обслуговуванні. Крім того, практично весь функціонал TeamCity доступний через RESTful API, який дозволить інтегрувати продукт зі своїми додатками або взаємодіяти з ними за допомогою скриптів.

TeamCity Cloud підтримується компанією JetBrains, тому її можливості адміністрування зменшуються. В іншому випадку більшість користувачів локальної версії TeamCity навряд чи помітять різницю в наборі функціоналу.

Які можливості з'являться в майбутньому?

На момент виходу JetBrains залишив недоступними лише два аспекти функціональності TeamCity Cloud:

  • Підтримка macOS.  На даний момент TeamCity Cloud підтримує тільки агентів збірки з Linux і Windows. Якщо ви розробляєте для Apple і вам потрібні збірки для macOS, iOS, AppleTV або інших пристроїв Apple, встановіть TeamCity Build Agent на свій Mac і підключіть його як окремий агент збірки. JetBrains планує додати вбудовану підтримку macOS пізніше цього року.
  • Плагіни.  JetBrains намагався забезпечити підтримку всіх популярних інструментів і фреймворків з коробки – так що в 99% випадків вам не потрібно встановлювати плагіни. Для самих просунутих користувачів з жорсткими вимогами JetBrains розробляє план Enterprise, який буде включати в себе підтримку плагінів і різні варіанти конфігурації. JetBrains планує запустити його до кінця 2021 року.

Ви можете спробувати TeamCity Cloud безкоштовно протягом 14 днів. Протягом пробного періоду вам буде доступно 12 000 кредитів на збірку (еквівалентно 20 годинам збірки на linux Small build agent), можливість паралельних збірок, 120 ГБ дискового простору і до 3 автономних агентів збірки.

Після закінчення пробного періоду можна придбати підписку. Вартість буде залежати від кількості комітентів у вашій команді. Мінімальна ціна становить 45 доларів США за 3 коміти та 24,000 XNUMX кредитів на збірку (еквівалентно 40 годинам збірки на Linux Small build agent). Додатковий комітент можна придбати за 15 доларів, отримавши при цьому 8,000 додаткових кредитів на будівництво. Немає обмежень у кількості веб-користувачів – всі ваші колеги можуть використовувати TeamCity за умови, що вони не запускають збірки.

TeamCity Cloud готова стати центральним елементом процесу розробки практично в будь-якому середовищі.

Інші новини

Найкраща ціна