+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Synology представила нову версію програмного забезпечення DiskStation Manager (DSM) 7.0

Synology представила нову версію програмного забезпечення DiskStation Manager (DSM) 7.0

Synology представила нову версію програмного забезпечення DiskStation Manager (DSM) 7.0, офіційний реліз якої заплановано на четвертий квартал 2019 р.

В основі Synology лежить нова вдосконалена версія DSM 7.0, в якій особлива увага приділяється удосконаленому управлінню локальними сховищами, моніторингу та власним можливостям гібридного хмарного зберігання даних. Одна з основних цінностей бренду - "простота" - наголошується в новому, покращеному дизайні DSM 7.0 з ще більш простим та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Операційна система запускається приблизно на 40% швидше, ніж попередня версія.

Для ще більш ефективної роботи адміністраторів та системних інтеграторів компанія Synology розробила першу хмарну службу моніторингу Active Insight. Централізований інструмент аналізу надає повний та детальний огляд показників продуктивності, таких як CPU, оперативна пам'ять або iSCSI для всіх робочих пристроїв. Система попереджає про аномалії на серверах і надає докладні інструкції з усунення несправностей для зниження ризику до того, як вони призведуть до фактичного пошкодження.

Удосконалена програма DSM Resource Monitor забезпечує надійне виявлення проблем. У новій версії можливий ще докладніший список розподілу навантаження, який дозволяє точно визначити проблему і, таким чином, завчасно вжити заходів. Також було вдосконалено файлову систему Btrfs. Компанія Synology керувалась типовими прикладами застосування, щоб максимально точно реагувати на вимоги замовника. Ці покращення включають, наприклад, реалізацію функції одночасного запису на одному LUNі, який може збільшити продуктивність на високопродуктивних пристроях до 70%.

Цього року компанія Synology значно розширила можливості C2 Cloud. Нова програма Hybrid Share була впроваджена, серед іншого, для оптимального використання потенціалу хмари. За допомогою "Hybrid Share" C2 Cloud можна легко підключити до мережевого сховища Synology і використовувати як основне сховище даних. У цьому випадку дані, що часто використовуються, зберігаються в «кеші гарячих даних» на локальній DiskStation. Всі дані зберігаються у хмарі C2 Cloud, передаються на мережеве сховище у вигляді попереднього перегляду та зберігаються в кеші гарячих даних після автоматичного локального завантаження, якщо потрібно. Таким чином, ємність локального сховища не обтяжується розміром С2. Функції «Гібридного обміну» можуть також використовуватись у різних місцях, наприклад, у різних країнах. Це дозволяє кожній філії отримати доступ до спільної хмари.

Synology представила удосконалення і для домашніх користувачів. В останні роки з'ясувалося, що програми Moments and Photo Station використовуються як кінцевими користувачами, так і професіоналами, внаслідок чого вони були об'єднані в одну програму Synology Photos та доповнені новими можливостями. Наприклад, було вдосконалено мобільні програми для мультимедіа, у тому числі Account-Switch та режим «в темряві» (Dark mode) для економії енергії.

Інші новини

Найкраща ціна