+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Symantec повідомила про нову та остаточну домовленість з Broadcom

Symantec повідомила про нову та остаточну домовленість з Broadcom

Symantec повідомила про нову та остаточну домовленість з Broadcom. За $10,7 млрд компанії Broadcom відійде не весь бізнес Symantec, як спочатку планувалося, а лише програмні продукти для захисту корпоративних даних та систем, а також бренд Symantec.

Передача активів має бути завершена у четвертому кварталі поточного календарного року після отримання дозволу на угоду від регуляторів. Керівництво Symantec виплатить власникам акцій компанії спеціальні дивіденди у розмірі $12 на акцію. Також компанія обіцяє збільшити прибутковість на кожен цінний папір на 67% до $0,125 на акцію. І якщо премію буде виплачено за рахунок грошей від продажу корпоративного спрямування, то зростання прибутковості буде забезпечене виключно від виручки підрозділу Consumer Cyber Safety.

Як з'ясувалося, левову частку виручки та прибутку Symantec отримувала від продуктів для ринку захисту персональних даних та систем. Це антивірус Norton, рішення LifeLock та інші засоби захисту персональних даних. Корпоративний напрямок у Symantec виник фактично в 2016 році після купівлі компанії Blue Coat Systems за $4,56 млрд. Але це поглинання виявилося настільки невдалим, що останні роки фінансові показники Symantec залишали бажати кращого.

Broadcom, розробник напівпровідників та мікроконтролерів широкого спектра призначення за допомогою серії покупок компаній з розробки програмного забезпечення сподівається диверсифікувати бізнес та послабити залежність від основного поля своєї діяльності. Поглинання частини Symantec - це не перша подібна угода. Рік тому, наприклад, Broadcom за $18,9 млрд. поглинула компанію CA Technologies. Цього року всі ці зусилля приведуть до того, що Broadcom із суми очікуваної за рік виручки в розмірі $22,5 млрд. частину коштів в обсязі $5 млрд. розраховує отримати від продажів програм і послуг. Є від чого відштовхнутись для стрибка в майбутнє.

Інші новини

Найкраща ціна