+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Symantec представила Endpoint Security for the Cloud Generation

Symantec, лідируюча в світі компанія з кібербезпеки, оголосила про випуск найпередовішого і повнофункціонального рішення для кінцевих точок, яке сьогодні включає технологію deception, захист від мобільних загроз, виявлення і реагування на кінцеві точки (EDR), посилення та інтенсивну захист у вигляді розширеного машинного навчання. Заснована на лідируючій на ринку платформі Symantec Endpoint Protection (SEP), це перше рішення для доставки цих можливостей в одному агенті, що відповідає завданням Cloud Generation , допомагаючи спростити та оптимізувати їхнє середовище, знизити витрати та покращити безпеку.

У міру розвитку бізнес-ландшафту з впровадженням хмарних обчислень та мобільних технологій підприємства докладають усіх зусиль, щоб захистити співробітників на різних пристроях та водночас забезпечити захист від нових кібер-загроз. Ефективна захист Symantec від таких атак, як WannaCry та Petya, підтвердив необхідність підходу, орієнтованого на платформу, який пропонує інноваційні рішення безпеки для всіх пристроїв, мереж та додатків для боротьби з ескалаційними загрозами. Ці проблеми стали більш складними поряд із нестачею кваліфікованого персоналу в галузі кібербезпеки та появою складних точкових рішень, спрямованих на вирішення особливих проблем безпеки.

Symantec унікально надає комплексні можливості кінцевих точок в одному агенті, що дозволяє CISO та ІТ-групам контролювати, керувати та утримувати загрози, одночасно знижуючи операційну складність. Завдяки інтегрованій платформі додаткові партнерські рішення можуть бути інтегровані з Symantec Endpoint Protection (SEP) та керуватися єдиним агентом Symantec.

«Нове рішення для кінцевих точок - це саме те, що наші клієнти просять - найкращі з можливостей породи, інтегровані в один агент, щоб допомогти їм оптимізувати, знизити витрати та ефективно боротися з просунутими загрозами, шкідливими програмами та викупом», - сказав Майк Фей, президент Symantec та COO. «Що ще важливіше, ці технології не просто інтегровані – вони ведуть до того, щоб йти в ногу з їхніми окремими аналогами у галузі. Ми називаємо це Endpoint Security для Cloud Generation, і ми дуже пишаємося тим, що пропонуємо цей рівень просування до наших клієнтів, доповнюючи ще одну важливу віху в нашій безпеці кінцевих точок».

Endpoint Security для Cloud Generation використовує комплексний, заснований на платформі підхід до сучасного середовища загроз, надаючи унікальні інновації, що сприяють безпеці кінцевих точок. Symantec Endpoint Protection має кілька нових інноваційних можливостей, у тому числі:

  • Обман у масштабі - Symantec перетворює таблиці на зловмисників, надаючи можливості обману для захисту кінцевих точок. Технологія обману обманює зловмисників, вважаючи, що вони успішно порушили організацію, коли насправді зловмисники шунтуються у неправдиве середовище, подають підроблені активи та інформацію – в основному призводять їх до «дикого полювання на гусей» – у той час як команда безпеки працює нейтралізувати атаку . Symantec, що поставляється як частина SEP 14.1, першим застосував вбудовані методи обману на ринок захисту кінцевих точок. Як лідер ринку, обман тепер може бути розгорнутий у масовому масштабі через 175 мільйонів кінцевих точок Symantec у всьому світі.
  • Мобільний захист від загроз через SEP Mobile - Symantec оголошує про доступність у світі SEP Mobile всього через 90 днів після закриття Skycure , забезпечуючи кращий в своєму класі захист для мобільних кінцевих точок для клієнтів та партнерів. SEP Mobile забезпечує всебічний, перевірений та ефективний захист від мобільних загроз, допомагаючи організаціям захищати як BYOD, так і корпоративні пристрої у сучасних мобільних операційних системах, включаючи iOS та Android.
  • Endpoint Detection and Response – Symantec announces Advanced Threat Protection 3.0 з величезними EDR вдосконаленнями integrated with SEP 14. In addition, Symantec expands this protection Symantec Endpoint Detection and Response Cloud, cloud-based service that can be Deployed in minutes and helps to strengthen a firm's security posture against cyber attacks. Symantec EDR Cloud


  • Signatureless Protection - SEP 14.1 застосовує сучасні методи машинного навчання та поведінковий аналіз, щоб забезпечити інтенсивний захист, який може бути оптимізований для клієнтських середовищ. SEP 14 проактивно заблокував більше одного мільярда спроб зараження WannaCry у всіх точках світу по всьому світу за допомогою цієї технології.
  • Symantec Endpoint Protection із зміцненням - SEP Hardening запобігає вразливості, включаючи атаки з нульовим днем, і зменшує шкоду від атак шляхом захисту та ізоляції підозрілої та зловмисної активності, орієнтованої на широко використовувані додатки.
Продукти, включені до Endpoint for the Cloud Generation

 

  • Symantec Endpoint Protection 14.1 release (with Deception)
  • Symantec Endpoint Protection with Hardening (додаткові можливості для SEP 14)
  • Symantec Endpoint Protection Mobile
  • Symantec Advanced Threat Protection 3.0 release
  • Symantec Endpoint Detection and Response Cloud

 

Інші новини