+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Symantec випускає версію 2.0 пакету Norton 360

Компанія Symantec представила нову версію своєї багаторівневої системи безпеки Norton 360 2.0 з підтримкою архівації даних на плеєрах iPod, дисків Blu-ray та HD DVD, а також на спеціальних серверах в Інтернеті.< /p>

Нова версія пакета Norton 360 включає фірмову технологію Browser Protection, яка захищає користувачів від прихованих завантажень файлів та інших нових і ще невідомих загроз, пов'язаних з використанням уразливостей у браузері Internet Explorer. Завдяки наявності антивірусного модуля, модуля для боротьби зі шпигунськими програмами, брандмауера, системи захисту від вторгнень і потужної технології виявлення підозрілої поведінки систем SONAR, користувачі пакету Norton 360 тепер захищені від безлічі мережевих загроз, таких як недавно з'явився троянець Silent. Одним з важливих нововведень пакету Norton 360 2.0 стала технологія Network Monitoring, яка перевіряє безпеку бездротового з'єднання та попереджає про підключення до незахищеної мережі. Вбудований у пакет Norton 360 планувальник Smart Background Scheduler запобігає запуску запланованих завдань, якщо комп'ютер не підключений електричної мережі і працює на батареях. Технології боротьби з фішингом та автентифікації в Інтернеті, реалізовані в пакеті Norton 360, тепер працюють і з браузером Firefox, а інструментальну панель Norton тепер можна приховати або змінити її розмір.

Механізм резервного копіювання пакета Norton 360 тепер ще вже вбудований з інтерфейсом Провідника Windows - користувачі можуть переглянути статус архівації для кожного окремого файлу - занесені в архів файли виділені помітним значком. Незанесені до архіву файли можна додати до списку резервного копіювання за допомогою стандартного контекстного меню.

Інші важливі вдосконалення торкнулися модулів батьківського контролю та боротьби зі спамом, які можна безкоштовно завантажити як доповнення до пакету Norton 360. Зокрема, тепер індивідуальні налаштування можна жорстко прив'язати до облікових записів Windows, а також з'явилася можливість створювати окремі готові профілі для одноразового чи багаторазового використання. Інструмент перегляду журналів фіксує всі спроби входу на заборонені сайти.

У базовій комплектації пакет Norton 360 2.0 пропонує 2 Гб місця на спеціальному Інтернет-сервері для зберігання резервних копій даних, причому користувач може придбати додаткове місце або вибрати старшу редакцію продукту, яка включає передплату на 10 Гб місця під резервні копії.

Інші новини