+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Symantec у секторі лідерів у трьох останніх «Магічних квадрантах»

Symantec у секторі лідерів у трьох останніх «Магічних квадрантах»

Позиціонування ґрунтується на підставі оцінки таких параметрів як «Здатність виконання» та «Повнота бачення».
 
Корпорація Symantec (Nasdaq: SYMC) оголосила про те, що компанія Gartner помістила її в сектор Лідерів у таких звітах:
  • 2010: Магічний квадрант для шлюзових рішень щодо захисту електронної пошти1
  • 2010: Магічний квадрант для систем управління подіями та моніторингу інцидентів ІБ2
  • 2010: Магічний квадрант для систем запобігання витоку конфіденційної інформації3


Аналітичний звіт «Магічний квадрант» класифікує постачальників за такими параметрів, як «Здатність виконання» та «Повнота бачення».


«Всеосяжний портфель рішень Symantec з безпеки дає нашим клієнтам упевненість у тому, що інформація на всіх їхніх системах надійно захищена, – каже Френсіс де Суза (Francis deSouza), старший віце-президент відділення корпоративної безпеки Symantec. – Будучи лідером у цих трьох сферах технологій безпеки, Symantec пропонує своїм клієнтам надійні засоби захисту, що дозволяють знизити простої та зменшити ризики, пов'язані з ІТ».


Система безпеки електронної пошти Symantec
Засіб Symantec Brightmail Gateway використовує можливості глобальної аналітичної мережі Symantec Global Intelligence Network і відфільтровує понад 99% спаму з ймовірністю одного помилкового спрацьовування на мільйон. Воно забезпечує безпека вхідної та вихідної пошти завдяки ефективному захисту від спаму та вірусів, передовим засобам фільтрації вмісту, захисту від втрати даних та шифруванню пошти. Symantec Brightmail Gateway є частиною продуктових лінійок Symantec Protection Suite Enterprise Edition та Symantec Protection Suite Advanced Business Edition та пропонує нову додаткову службу Symantec Content Encryption. Вона включає ефективний механізм фільтрації вмісту, політики запобігання втраті даних Brightmail Gateway та вбудований алгоритм шифрування, що дозволяє зашифровувати важливу вихідну електронну пошту без потреби у спеціальній інфраструктурі.


Для створення інфраструктури захисту електронної пошти компанія Symantec пропонує рішення MessageLabs Hosted Email Security з потужними інструментами для боротьби з вірусами, спамом та фільтрації вмісту, що не вимагає установки апаратного чи програмного забезпечення на робочому майданчику. MessageLabs Hosted Email Security є частиною інтегрованого підходу до захисту та адміністрування електронної пошти, веб-матеріалів та миттєвих повідомлень з найкращою в галузі угодою SLA, що гарантує 100% захист від відомих та невідомих загроз, а також виявлення 99% спаму. 100% доступність гарантується глобальною службою підтримки, доступною в режимі 24x7.


Система управління подіями та інцидентами ІБ від Symantec
Symantec Security Information Manager призначений для підтримки процесу реагування на загрози безпеці та дотримання вимог ІТ-політики за допомогою інтегрованих засобів управління журналами подій та відгуку на інциденти ІБ. Цей продукт, що втілив унікальний світовий досвід компанії Symantec, призначений для моніторингу та реагування на загрози та забезпечує комплексний аналіз загроз безпеці в режимі реального часу. Продукт Symantec Security Information Manager розроблений для забезпечення превентивного захисту, полегшення підтвердження відповідності вимогам та зниження ризику порушення безпеки в цілому.


Система запобігання витоку конфіденційної інформації від Symantec
Symantec Data Loss Prevention допомагає організаціям скоротити до мінімуму ризик втрати даних, продемонструвати сувору відповідність вимогам та захистити своїх клієнтів, свою репутацію та інтелектуальну власність Symantec пропонує універсальне рішення для пошуку, відстеження та захисту конфіденційних даних, де б вони не знаходилися.

1Gartner, Inc. «Магічний квадрант для шлюзових рішень щодо захисту електронної пошти»,
Пітер Фестбрук (Peter Firstbrook) та Ерік Оуллет (Eric Ouellet), 27 квітня 2010 р.

2Gartner, Inc. «Магічний квадрант для систем управління подіями та моніторингу інцидентів ІБ»,
 Марк Ніколетт (Mark Nicolett) та Келлі М. Каваноу (Kelly M. Kavanaugh), 13 травня 2010 р.

3Gartner, Inc. «Магічний квадрант для систем запобігання витокам конфіденційної інформації»,
 Ерік Оуллет (Eric Ouellet) та Пол Е. Проктор (Paul E. Proctor), 2 червня 2010 р.

4Підтверджено результати тестування, опубліковані в журналі «Virus Bulletin» за липень 2010 р.
 http://www.virusbtn.com/vbspam/ index


Про діаграму «Магічний квадрант»
Звіти Magic Quadrant охороняються авторським правом (2010 р.), належать компанії Gartner Inc. та використовуються з її дозволу. Magic Quadrant – графічне уявлення ситуації над ринком за певний період. Він відображає результати аналізу ринкової діяльності певних виробників, який проводить компанія Gartner за обраними їй критеріями. Gartner не рекомендує жодних постачальників, продукти чи послуги, зображені на діаграмі Magic Quadrant, і не радить користувачам вибирати тільки тих постачальників, які поміщені у квадрант Лідери. Діаграма Magic Quadrant є виключно дослідницьким інструментом і не призначена для того, щоб служити керівництвом до дії. Gartner не дає жодних гарантій, явних чи неявних щодо цих досліджень, включаючи будь-які гарантії товарної придатності або відповідності певному призначенню.


Про корпорації Symantec
Корпорація Symantec — світовий лідер у галузі рішень для забезпечення безпеки, зберігання даних та системного управління, які допомагають підприємствам та індивідуальним користувачам захищати свою інформацію та керувати нею. Програмне забезпечення та послуги корпорації більш повно та ефективно захищають від більшої кількості інформаційних ризиків, дозволяючи з впевненістю використовувати та зберігати інформацію.

 

Інші новини