+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Symantec Solutions - безпека та ефективне керування Windows

Нове рішення дозволяє підприємствам усіх розмірів стандартизувати та автоматизувати програмне забезпечення та процеси Windows.

Корпорація Symantec анонсувала Symantec Solutions for Windows, комплекс продуктів та послуг корпоративного рівня, що дозволяє підприємствам малого, середнього та великого бізнесу ефективніше захищати свої Windows-інфраструктури та керувати ними. До перших пропозицій у складі Symantec Solutions for Windows входять нові версії флагманських продуктів Symantec для резервного копіювання та відновлення даних, нові онлайн-служби для малих та середніх підприємств та підвищена інтеграція, що спрощує управління та захист інфраструктур Windows та сприяє зростанню доходів.

«Якщо організація бажає окупити свої інвестиції в Windows, потребує допомоги експертів для експлуатації окремих ділянок своєї Windows-інфраструктури, або їй просто потрібна стратегія оцінки, обмеження та зниження ІТ-ризику для Windows, Symantec може допомогти їй досягти успіху, запропонувавши програмне забезпечення та послуги, - каже віце-президент з маркетингу продуктів Symantec Джон Магі (John Magee). - Випустивши Symantec Solutions for Windows, ми створили єдиний комплекс надійних рішень, які відповідають більшості необхідних вимог сучасних підприємств з інфраструктурою Windows».

Symantec надає підприємствам малого, середнього та великого бізнесу комплексні, інтегровані рішення, які допомагають їм ефективніше захищати та контролювати інформацію. Symantec Solutions for Windows дозволяє підприємствам використовувати у своїх рішеннях для забезпечення безпеки, резервного копіювання та відновлення даних, а також системного управління надійні технології.

Symantec продовжує розширювати спектр рішень у складі Symantec Solutions for Windows, додаючи нові продукти для Windows: Backup Exec, Backup Exec System Recovery, Symantec Protection Network, Symantec Endpoint Protection, Storage Foundation for Windows, Altiris Notification Server, Altiris Server Management Suite, Altiris Management Suite та ін. останньої версії Backup Exec Symantec отримала сертифікат сумісності з програмним забезпеченням Microsoft Windows Server 2008. менеджер відділення Microsoft Windows Server Білл Ланг (Bill Laing). - Тим самим Symantec допомагає підприємствам полегшити завдання управління, зміцнюючи безпеку та захищаючи безперервність їхнього бізнесу».

«Сьогодні Windows – це популярна комерційна бізнес-платформа. Для Багато організацій опора на цю технологію набула великого значення, - коментує аналітик Enterprise Strategy Group Лорен Уайтхаус (Lauren Whitehouse). - Опора компаній на платформу Windows під час експлуатації критично важливих бізнес-додатків робить її необхідною для забезпечення безпеки, керування та гарантії доступності даних». Windows створює переваги для підприємств. Наприклад:

 

 • Послуги програмного забезпечення підписки та онлайн-послуги: Backup Exec працює разом з Symantec Protection Network і Symantec Online Storage, надаючи підприємствам просте, економічно ефективне рішення на базі веб-технологій для віддаленого зберігання даних та аварійного захисту.
 • Забезпечення безпеки та захист даних: Глобальна система попереджувальної сигналізації Symantec ThreatCon працює разом з Backup Exec та з Backup Exec System Recovery, дозволяючи автоматично ініціювати створення резервних копій у разі перевищення заданого рівня небезпеки.
 • Резервне копіювання та архівування: Backup Exec та NetBackup працюють разом з Symantec Enterprise Vault, забезпечуючи швидке та ефективне резервне копіювання та відновлення критичних архівів.
 • Резервне копіювання та захист кінцевих інформаційних ресурсів: Backup Exec працює разом Symantec Endpoint Protection, забезпечуючи превентивний захист у разі підвищення рівня Internet ThreatCon. Крім того, Symantec Endpoint Protection взаємодіє з Altiris Server Management Suite, раціоналізуючи процес розгортання системи, спрощуючи міграцію з конкуруючих продуктів та захищаючи конфігурації кінцевих інформаційних ресурсів.
 • Управління, забезпечення безпеки та захист даних: Backup Exec System Recovery працює разом з Altiris Notification Server, дозволяючи адміністраторам Altiris керувати завданнями на резервне копіювання через знайомі їм інтерфейси та структури баз даних.
 • Резервне копіювання та відновлення: Backup Exec та Backup Exec System Recovery працюють разом, забезпечуючи посилений аварійний захист для Windows Server 2008 та інших критично важливих платформ.
 • Рішення Symantec Solutions for Windows підтримуються послугами та мережею досвідчених реселерів та партнерів по сервісу, які допомагають підприємствам легко купувати, впроваджувати та адмініструвати свої Windows-системи та процеси.

  >

  Інші новини