+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Symantec об'єднує 9 продуктів Norton в один сервіс

Сервіс Norton Security включає антивірусний модуль, антишпигунський компонент і засіб моніторингу спаму. Функція резервного копіювання у хмару буде доступна у форматі додаткової опції. Norton Security буде розповсюджуватися такими каналами: в магазинах реселерів і через власний web-сайт. Крім того, в Symantec згадали про кілька проектів з постачання нової служби як встановлене ПЗ на комп'ютерах.

Загалом, очікується, що Norton Security стане зручним онлайн-сервісом з інтерфейсом користувача, спрощеним для управління різними пристроями. Передплатники зможуть входити в свій обліковий запис Norton Security і потім завантажувати відповідний продукт на свій комп'ютер Windows або Mac OS X, смартфон Android або iOS. При цьому сервіс накладатиме обмеження на кількість пристроїв, які можна захищати одночасно, щоправда, точна цифра поки не повідомляється.

Спочатку Norton Security надійде у продаж у Північній Америці. На європейський ринок новий продукт вийде на початку жовтня, а пізніше стане доступним і для Азійсько-Тихоокеанського регіону. Онлайн-служба Norton Security повністю замінить серед інших програми Norton Internet Security, Norton AntiVirus та Norton360, проте існуючі власники ліцензій на програмне забезпечення Norton зможуть продовжити вільно користуватися ними.

Інші новини