+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Symantec Endpoint Protection Small Business Edition та Symantec Endpoint Protection отримали найвищу оцінку за результатами тестування PassMark Small Business та Enterprise Endpoint Protection Performance Benchmarks

За результатами обох тестів продукти Symantec Endpoint Protection Small Business Edition та Symantec Endpoint Protection отримали найвищу оцінку:

  • За сумарною оцінкою тестування продуктивності SEP 12.1 випереджає найближчого конкурента на 20%
  • SEP Small Business Edition 12.1 випереджає за швидкістю сканування на 25%
  • Споживає в 4 рази менше пам'яті
  • У 2.5 рази менше навантажує систему при веб -браузингу

Symantec Endpoint Protection (SEP) – антивірусне рішення корпоративного класу для захисту кінцевих точок (ноутбуків, комп'ютерів та серверів). На початку липня 2011 року відбувся реліз 12-ї версії, в якій з'явилися принципово нові технології, кардинально покращено захист віртуальних середовищ VMware, Citrix та Microsoft, підвищено швидкість роботи та гнучкість управління.

Технологія репутаційного захисту Insight аналізує анонімні дані про поширення файлів більш ніж на 175 мільйонах комп'ютерів клієнтів та автоматично вибудовує високоточні рейтинги безпеки, що дозволяє оперативно та точно виявляти шкідливі програми. Технологія Shared Insight Cache дозволяє проводити сканування однакових файлів, що містяться на різних комп'ютерах, лише один раз на всю інфраструктуру, що дозволяє знизити навантаження на кінцеві точки. Крім того, хочеться відзначити простоту управління продуктів Symantec, які мають єдиний продукт для розгортання та управління всіма компонентами та агентами системи.

В останньому звіті аналітичної компанії Gartner рішення Symantec Endpoint Protection (SEP) визнано абсолютним лідером ринку.

Інші новини

Найкраща ціна