+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Symantec Backup Exec 12 забезпечує захист даних Windows-систем

Корпорація Symantec пропонує систему резервного копіювання та відновлення для інфраструктур Windows Server 2008, а також найбільш популярних програм Microsoft.

Корпорація Symantec анонсувала Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers, новий стандарт рішень для захисту даних у системах Windows - від сервера до робочих станцій, - який забезпечує резервне копіювання диск-диск-стрічка та швидке, ефективне відновлення даних. У Backup Exec 12 додані сертифікована та оптимізована підтримка Microsoft Windows Server 2008, покращений механізм детального відновлення даних критично важливих програм і розширений список платформ, що захищаються. Тепер Backup Exec 12 інтегрований з рішеннями Symantec, включаючи систему глобального попередження про загрози ThreatCon, Enterprise Vault – для захисту архівів електронної пошти – та нову службу Symantec Protection Network для доступу до віддалених пристроїв зберігання даних. Крім того, Backup Exec 12 здійснює прискорене резервне копіювання та відновлення даних Microsoft Exchange, SQL Server, Active Directory та SharePoint, а також підтримує інфраструктури не-Microsoft.

«З кожним новим випуском Microsoft Symantec Backup Exec допомагав нам зберігати в безпеці критичну інформацію про польоти на наших серверах та в додатках Microsoft, забезпечуючи можливість надавати високоякісні послуги нашим пасажирам, - розповідає виконавчий директор адміністрації аеропорту Charlottesville-Albemarle Барбара Хатчінсон (Barbara Hutchinson). - Backup Exec 12 забезпечує безпрецедентний захист даних і дозволить нам швидко та безболісно відновлювати важливу інформацію з будь-якої системи, скорочуючи час та ресурси, що витрачаються на керування завданнями на резервне копіювання та відновлення. Нам важливо мати останню версію Backup Exec, тому що це допомагає досягти максимально ефективної роботи нашого надзвичайно малочисельного персоналу». Server 2008» - це перевірена система резервного копіювання «диск-диск-стрічка» та відновлення даних для інфраструктур на базі Windows. Забезпечуючи оптимальний захист даних для Microsoft Windows Server 2008, а також безперервний захист даних для файл-серверів, робочих станцій і систем Microsoft Exchange і SQL Server, Backup Exec 12 дозволяє організаціям відновлювати дані на потрібний момент часу, допомагаючи дотримуватися суворих вимог щодо допустимого рівня втрати даних.

Backup Exec 12 відновлює дані про єдину резервну копію за допомогою запатентованої технології Granular Recovery Technology, яка виключає необхідність виконувати резервне копіювання поштових скриньок для відновлення окремих повідомлень електронної пошти Exchange і дозволяє легко відновлювати дані SharePoint, SharePoint Services та Active Directory - від документів до атрибутів та властивостей облікових записів користувачів .

Інтеграція Backup Exec 12 з іншими продуктами Symantec підвищує безпеку даних користувачів. Інтеграція з Symantec Enterprise Vault забезпечує швидке, ефективне резервне копіювання та відновлення критично важливих архівів, а інтеграція з Symantec Endpoint Protection забезпечує превентивне резервне копіювання у разі підвищення рівня небезпеки відповідно до сигналів Internet ThreatCon. Інтеграція з Online Storage for Backup Exec, пропозицією «Програмне забезпечення як послуга» від Symantec Protection Network забезпечує безпечний, простий в управлінні доступ на базі веб-технології до віддаленої системи зберігання даних, розташованої в центрах обробки даних Symantec, а комплементарне рішення Symantec Backup Exec System Recovery дозволяє повністю відновлювати Windows-системи та гарантує надійний аварійний захист для Windows Server 2008 та інших критично важливих систем. На додаток до цього Backup Exec 12 поширює захист на системи Macintosh, а також сервери Lotus Domino та додає підтримку пристроїв IBM N Series та накопичувачів на магнітній стрічці LTO-4.

«У міру того, як компанії освоюють середовище Windows Server 2008, їм необхідне перевірене рішення резервного копіювання та відновлення, оптимізоване для захисту їх нових систем та критично важливих програм Microsoft, що працюють на цій 64-бітовій платформі, - каже аналітик Enterprise Strategy Group Лорен Уайтхаус (Lauren Whitehouse). - Symantec Backup Exec 12 – саме таке рішення, яке забезпечує надійний захист даних та дозволяє організаціям зростати та нарощувати свою інфраструктуру на базі Windows».

Backup Exec 12 for Windows Small Business Server забезпечує повний захист даних та відновлення системи для підприємств, що експлуатують системи Microsoft Small Business Server. Backup Exec 12 for Windows Small Business Server постачається в редакціях Standard і Premium і забезпечує прискорене, більш гнучке резервне копіювання та відновлення серверів Exchange та SQL, а також інтеграцію із системою Symantec Endpoint Protection.

Backup Exec 12 for Windows Small Business Server підтримує майже всі агенти та опції Backup Exec 12 for Windows Servers, надаючи інструменти управління ресурсами зберігання даних та забезпечуючи широку підтримку додатків для нарощування та модернізації засобів управління ресурсами зберігання даних, а також захист віддалених Windows та інших серверів. У Backup Exec 12 for Windows Small Business Server додана підтримка інфраструктур Microsoft SharePoint і Microsoft Active Directory, а також віддалених систем Linux, UNIX, NetWare та Macintosh. і найбільш популярних додатків Microsoft є доказом прагнення Symantec надати ефективні рішення резервного копіювання та відновлення, що відповідають дедалі суворішим вимогам, що висуваються нашими замовниками до Windows-систем, - каже віце-президент з управління продуктами Symantec Пет Ханаван ( Pat Hanavan). - Більш того, нові можливості щодо інтеграції з багатьма продуктами, додані до Backup Exec 12, дозволяють замовникам безпечно виконувати резервне копіювання та архівування критично важливих даних, допомагаючи їм знизити ІТ-ризик та обмежити витрати».

Служба Symantec Remote Expert Installation Services (REIS) використовує технологію дистанційного доступу для безпечного надання малим підприємствам допомоги впровадження Backup Exec 12 for Windows Servers через інтернет. Послуги Symantec REIS для Backup Exec Windows Servers, які надаються партнерами зі збуту Symantec або через онлайн-магазин Symantec Business Store, гарантують організаціям недорогу, зручну дистанційну установку та/або модернізацію системи фахівцями.

Служба Symantec Education Services забезпечує технічне обслуговування. навчання, допомагаючи компаніям в установці, міграції, модернізації та управлінні Backup Exec 12. Є також низка пропозицій Enterprise Support Services щодо своєчасного оновлення Symantec Backup Exec та забезпечення його максимальної ефективності.

Інші новини

Найкраща ціна