+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Статистика та географія інформаційних загроз

Для збору статистичних даних використовується розподілена «хмарна» система моніторингу та швидкого реагування на комп'ютерні загрози Kaspersky Security Network (KSN), яка об'єднує користувачів продуктів «Лабораторії Касперського» по всьому світу. Близько 50 млн комп'ютерів, що входять до складу KSN, повідомляють «хмару» про всі спроби зараження та випадки підозрілої поведінки програм. Після обробки отриманої інформації вона стає доступною іншим комп'ютерам, які мають з'єднання з «хмарою». Одночасно відбувається процес узагальнення та аналізу даних, результати якого тепер в режимі он-лайн представлені на порталі www.securelist.com/ua.

Статистичні дані надаються за чотирма типами загроз: локальні загрози, тобто виявлені на комп'ютері при сканування файлів; веб-загрози, які детектується під час завантаження веб-сторінок; мережеві атаки та вразливості. По кожній із категорій користувач може вибрати один із трьох типів подання інформації. Найнаочніший із них — кольорова інтерактивна карта світу, що відображає кількість заражень — від безпечного зеленого до темно-червоного, що говорить про серйозну епідемію. Навівши курсор миші на будь-яку країну, можна побачити загальний рівень зараження. На кліку на країну виводиться докладна статистика для обраної користувачем загрози, а також ТОП-10 загроз за вибраний проміжок часу. Період показу також може змінюватись — від доби до місяця, з проміжним кроком на тиждень. Таким чином, можна побачити і короткочасні ключові атаки, і загальний рівень безпеки кіберпростору країни за триваліший проміжок часу.

Другий варіант вистави — кругові діаграми, на яких відображено загальний рівень зараження по регіонах та країнах. На кліку на необхідну країну відбувається її відображення на карті. Крім того, дані можуть бути представлені у вигляді списку країн, які зазнали найбільшої кількості атак з боку кіберзлочинців.

Для відображення статистики потрібен браузер із підтримкою технології Adobe Flash. Детальна статистична інформація доступна на сайті www.securelist.com/ru.

Інші новини

Найкраща ціна