+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

StarWind Vritual SAN Hybrid Cloud на базі Hyper-V та Azure - флагманський продукт StarWind для створення відмовостійких сховищ

За допомогою StarWind Vritual SAN Hybrid Cloud можна не лише організувати програмні сховища на базі серверів Hyper-V, а й розширити кластери StarWind у хмару публічного сервіс-провайдера, наприклад Microsoft Azure. Це дозволяє отримати безліч переваг від використання гібридної інфраструктури сховищ.

Переваги гібридних хмар – це велика гнучкість, свобода у підключенні/відключенні ресурсів у міру зростання/спаду навантаження, а головне – катастрофостійкість на рівні географічно розділених майданчиків. StarWind та Hyper-V реалізують цю концепцію для Microsoft Azure для серверів та сховищ для віртуальних машин.

Для створення кластера з локального та віддаленого вузлів StarWind Virtual SAN та їх сховищ, на стороні Azure піднімається віртуальна машина StarWind VM з роллю Hyper-V, на якій працюють вкладені віртуальні машини, що утворюють єдине простір із робочими навантаженнями на стороні приватної інфраструктури.

У локальній інфраструктурі потрібно використовувати фізичний сервер з розгорнутим на ньому StarWind. Ці два сервери (локальний фізичний та хмарна ВМ StarWind) об'єднуються в кластер відмовостійкості Failover Cluster, а їх сховища - у томи Cluster Shared Volumes.

З точки зору мережевої взаємодії, комунікації відбуваються серез VPN-тунель, організований через VPN Device на стороні онпремизной інфраструктури та Virtual Network Gateway на стороні публічної хмари Azure.

У такий спосіб досягається можливість міграції віртуальних машин на сховищах StarWind між майданчиками, а також можливість відновлення машини у хмарі у разі відмови основного сервера StarWind.

Інші новини

Найкраща ціна