+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

StackPulse оголосив про випуск безкоштовної версії платформи для розробників

StackPulse оголосив про випуск безкоштовної версії платформи для розробників

StackPulse - це платформа для забезпечення безперебійної роботи програмного забезпечення. Платформа дозволяє розробникам, DevOps-фахівцям і командам стабільності веб-сайтів усувати програмні збої, автоматизувати ручні операції і надавати послуги кінцевим користувачам. За допомогою StackPulse професіонали можуть застосовувати принципи DevOps та інженерії надійності сайтів (SRE) до операційних процесів для виявлення, реагування та усунення інцидентів та збоїв обслуговування.

StackPulse замінює ручні операції у вашому виробничому середовищі кодовими планами дій та автоматизованим управлінням надійністю.

Безперервне управління надійністю протягом усього життєвого циклу інциденту

Фаза 1: Аналіз

StackPulse збагачує події автоматично зібраною інформацією та інтегрується з вашим хмарним середовищем, фреймворками додатків та інструментами моніторингу, щоб надавати багаті сповіщення вашим інструментам за викликом та співпраці.

Фаза 2: Відповідь

StackPulse централізує зв'язок та дані навколо інциденту, а потім збирає та впорядковує всі дані для груп реагування на інциденти. Команди також можуть ініціювати правила гри на основі коду, щоб автоматично пом'якшити інциденти.

Фаза 3: Рішучість

StackPulse аналізує дані у ваших системах моніторингу та процесах ops. З часом ця комбінація додатків, середовища та операційних даних дозволяє StackPulse надавати аналітичні дані на основі даних для проактивного підвищення надійності.

Інші новини

Найкраща ціна