+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Splunk оголосила про придбання SignalFX – розробника програмних інструментів для контролю роботи ІТ-систем у компаніях

Splunk оголосила про придбання SignalFX - розробника програмних інструментів для контролю роботи ІТ-систем у компаніях

SignalFX — розробник програмних інструментів, які використовують передиктивну аналітику, хмарні та інші рішення для контролю роботи ІТ-систем у компаніях.

Splunk оголосила про придбання SignalFX за $1,05 млрд. Більшість (60%) цієї суми покупець сплатить із власних коштів, а решта — своїми акціями. Закрити операцію планується у другій половині 2020 року.

У Splunk вважають, що злиття компаній дозволить запропонувати платформу, яка дозволить ІТ-відділам та розробникам відслідковувати та контролювати дані в режимі реального часу. Платформа допоможе бізнесу скоротити витрати, збільшити виручку та підвищити якість обслуговування клієнтів.

У прес-релізі, присвяченому продажу SignalFX компанії Splunk, наводяться дані аналітиків IDC, згідно з якими обсяг ринку SaaS-рішень для моніторингу продуктивності додатків зростатиме втричі швидше за локальні інструменти протягом п'яти років.

Аналітик з Pund-IT вважає, що придбання SignalFX зміцнить і без того сильні позиції Splunk у галузі управління ІТ-операціями

Інші новини

Найкраща ціна