+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Відбувся анонс ArchiCAD 15!

 3 травня, 2011 р. Будапешт. Компанія GRAPHISOFT анонсує вихід нової версії свого флагманського продукту – ArchiCAD 15, яка дозволить проектувальникам повніше реалізувати свій творчий потенціал, використовуючи вдосконалені інструменти для роботи з архітектурними формами. Концепція BIM дозволяє архітекторам і дизайнерам розширювати свої можливості, включаючи проекти з реконструкції та ремонту будівель та споруд. (Miklos Szovenyi-Lux), віце-президент з управління продуктами компанії GRAPHISOFT. – Крім того, ArchiCAD 15 стане незамінним помічником для дедалі більшої кількості архітекторів, які працюють над проектами реконструкції та відновлення будівель, забезпечуючи їх найновішими інструментами. для проектування та створення 3D-об'єктів”. Нові можливості створення архітектурних форм
Три принципи, покладені в основу знаменитої тріади Вітрувія: міцність, користь та краса, - сьогодні також можна побачити у найкращих зразках сучасної архітектури. ArchiCAD 15 розширює можливості BIM-проектування та пропонує багатий набір інструментів, забезпечуючи можливість створення найширшого спектру архітектурних форм, що існують як у класичній, так і сучасній архітектурі.

Нове сприйняття простору проектування
Еволюція процесу проектування пройшла багато етапів, які можна вважати воістину революційними. Протягом останніх десятиліть архітектори зробили вибір на користь незаперечних переваг 3D-моделювання, залишивши «плоский світ» двомірних креслень та ескізів. Проте, разом із збільшенням свободи, яке принесло третій вимір, неминуче виникли складності орієнтації у просторі. ArchiCAD 15 пропонує унікальні інноваційні інструменти, які дозволяють по-новому поглянути на 3D-простір. . В результаті обсяг реконструйованих і ремонтованих будівель у більшості розвинених країн світу практично дорівнює обсягу новозведених. ArchiCAD 15 розширює можливості для виконання проектів з реконструкції будівель та споруд, використовуючи звичне BIM-середовище. На додаток до великого списку нових та вдосконалених інструментів для проектування ArchiCAD 15 включає покращення в технології IFC та відкритій взаємодії з інженерами, повну 64-бітну підтримку Windows та MAC OS, а також покращення бібліотек параметричні об'єкти.

Більш повну інформацію про нову версію можна знайти на офіційному сайті компанії GRAPHISOFT: http ://www.graphisoft.com/archicad15

Офіційний реліз міжнародної англійської версії (INT)  програми заплановано на 23 травня 2011 року. Постачання кінцевим користувачам почнеться через кілька тижнів після офіційного релізу.

Очікується, що локалізована російська версія ArchiCAD 15 буде доступна до кінця третього кварталу 2011 року.

Інші новини