+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Sophos оголосив про придбання Rook Security - розробника ПЗ для моніторингу та реагування на кіберзагрози

Sophos оголосив про придбання Rook Security - розробника ПЗ для моніторингу та реагування на кіберзагрози

Rook Security пропонує слуги управління виявленням кіберзагроз та реагування (Managed Detection and Response, MDR), допомагаючи організаціям проводити моніторинг ІБ-інцидентів, шукати їх, аналізувати та вживати заходів для уникнення негативних наслідків. >

Sophos оголосила про придбання Rook Security. Вартість операції компанії розкривати не стали.

Покупець збирається об'єднати технології Rook Security, які використовуються для виявлення та реагування на кіберзагроз із сервісною платформою DarkBytes Security Operations Center (SOC), яку Sophos поглинула у січні 2019 року.

Внаслідок придбання Rook Security сервіси MDR надаватимуться через канал Sophos, що нараховує до початку червня 2019 року близько 47 тис. партнерів у всьому світі.

Партнери, які хочуть запропонувати свої власні можливості виявлення, розслідування та реагування на погрози, повинні наймати інженерів із впровадження та відкривати свої центри моніторингу та реагування. Однак це завдання може стати нездійсненним для невеликих компаній.

Rook Security здатна допомогти покращити пошук кіберзагроз та ефективно працювати цілодобово провайдерам керованих сервісів безпеки (MSSP), навіть якщо вони мають власні сервіси з реагування на ІБ-інциденти, повідомив видання CRN віце-президент глобального партнерського бізнесу Sophos.

>

З його слів, партнери зможуть розраховувати на таку ж маржу від MDR-послуг, як і від продуктів, або навіть більше. Клієнти та партнери отримають вигоду від MDR-можливостей Rook Security, що включають безпеку кінцевих точок та функції міжмережевих екранів.

Sophos планує інтегрувати свій портфель продуктів із розробками Rook Security, що дозволить експертам Rook Security аналізувати стан безпеки клієнтів та забезпечити оптимальну конфігурацію політик для продуктів Sophos у різних регіонах

Інші новини