+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Сонце! Море! Навидів! Навітел випускає спеціальну версію навігаційної системи - "Навітел Навігатор 11 морів"

Тільки у період з 10 серпня по 30 вересня 2012 року у користувачів смартфонів та планшетів на Android та Windows Mobile є унікальна можливість придбати ліцензійний ключ на програму Навітел Навігатор з картами Албанії, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Греції, Македонії , Сербії, України, Хорватії, Чорногорії та Туреччини.

Користувачі смартфонів, планшетів та автонавігаторів, які вже мають ліцензію на програму Навітел Навігатор, можуть купити додатковий пакет карток «11 морів» (Албанія, Боснія та Герцеговина, Болгарія , Греція , Македонія , Сербія, Україна, Хорватія, Чорногорія та Туреччина) і додати придбані карти у свій навігаційний пристрій.

Високодеталізовані карти міст, що приймають туристів, включають величезну базу точок POI: готелі, готелі, ресторани кафе та бари, кінотеатри та об'єкти культури, пам'ятки, спортивні та соціальні об'єкти, магазини, лікарні та аптеки, заправні станції та техобслуговування, а також багато іншого – допоможуть не заблукати в країні та чудово відпочити! А миттєве прокладання маршрутів з урахуванням дорожньої обстановки дозволить дістатися до потрібного об'єкту в найкоротший час.

Інші новини