+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Solar Security представила нову версію рішення для керування правами доступу Solar inRights 2.5

Компанія Solar Security представила нову версію рішення для керування правами доступу Solar inRights 2.5. Вона сфокусована на потребах великих компаній, яким важливі зручність використання та можливість адаптації рішення під уже існуючі бізнес-процеси. Для цього в Solar inRights 2.5 розширено можливості системи заявок, графічних інструментів налаштування та кастомізації.

У новій версії серйозно доопрацьовано систему заявок: кількість користувачів та повноважень у заявці, послідовність та кількість кроків узгодження, логіка розбиття, розгалуження та виконання заявки тепер можуть бути практично будь-якими. Підтримуються механізми делегування, ескалації та управління заступниками. Реалізовано механізм обробки помилок, що дозволяє обробляти ситуації відсутності узгоджуючих (наприклад, через звільнення), не перериваючи процесу узгодження заявки. Система управління Заявками Solar inRights 2.5 здатна підтримати процеси майже будь-якої складності і не вимагає від організації змін у усталених бізнес-процесах.

Перелік штатних типів заявок став ширшим – з'явилися такі типи заявок, як «Зміна терміну дії повноважень», «Перегляд повноважень під час перекладу за посадою», «Передача пароля». Але одним із ключових архітектурних нововведень у версії 2.5 у частині заявкової системи стала можливість швидкого додавання нових типів заявок. Тепер принципово новий тип заявки, не передбачений у системі, можна створити лише за кілька днів.

У Solar inRights 2.5 з'явилися нові графічні редактори, які роблять налаштування системи простіше та зручніше – як на етапі впровадження, так і під час експлуатації. Графічний редактор каталогу ролей дозволяє співробітникам подавати заявки, самостійно створюючи каталог систем, яких їм необхідний доступ. Редактор організаційної структури дозволяє у наочному вигляді переглядати та редагувати організаційно-штатну структуру організації. Редактор рольової моделі дає можливість настроювати типові профілі доступу для організаційно-штатних одиниць компанії. З його допомогою можна призначити на певний підрозділ чи посаду базовий набір ролей, які належать відповідним працівникам. А редактор звітів дозволяє розробити практично будь-який звіт відповідно до вимог клієнта безпосередньо через інтерфейс користувача Solar inRights 2.5.

Крім того, нова версія пропонує користувачам розширені можливості автентифікації. Тепер співробітники можуть автентифікуватися як через Kerberos – без введення логіну та пароля в самому Solar inRights, так і за будь-якою з їх персональних облікових записів, якими керує рішення (наприклад, обліковий запис SAP).

Система реєстрації подій у Solar inRights 2.5 також зазнала змін. Нова система аудиту дозволяє гнучко налаштовувати перелік і глибину подій, що аудуються, а також транслювати їх у зовнішні системи в різних форматах. Зокрема, реалізовано можливість передачі даних про події у форматі SYSLOG, що забезпечує безшовну інтеграцію Solar inRights 2.5 із SIEM-системами.

Нарешті, одним із найістотніших нововведень Solar inRights 2.5 стала система плагінних розширень, яка дає можливість доопрацьовувати систему, не торкаючись її ядра. Ця система дозволяє розширювати функціонал системи в дуже широких межах - створювати нові сутності, нові функції і форми інтерфейсу користувача - за рахунок додаткових бібліотек. Таким чином, доопрацювання рішення під час великих проектів впровадження можна проводити окремо, не втручаючись у ядро ​​системи, а оновлювати рішення – незалежно від зроблених доопрацювань.

Інші новини

Найкраща ціна